Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Зарплата директора й гол. бухгалтера - співвідношення

Відправлено користувачем Valentina 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Поділіться, в кого як.
Зокрема цікавить , чи може бути зарплата буха більшою (і набагато) від директорської. Офіційно. Як на це дивляться "контрольори" всякі?

Зарплата гол.бухгалтера офіційно вища ніж у директора? Нічого в цьому поганого не має. Контролюючим органам до цього не має ніякого діла. Аби всі податки були сплачені, гол.бухгалтеру,наприклад, на пенсію через якийсь час, а директор ще молодий, він ще собі заробить на пенсію.
У мене така ж сітуація, перевіряли і нічого. Оцінили директора, як благордного керівника і все. Пенсійні внески аби та всі податки були сплачені.
Если есть коллективный договор, то там такое должно быть прописано. У меня проверяли соотношение зарплат с коллективным договором.


У бюджетній організації 10% різниця між гол.бухгалтером і директорм.
А що стосується колективного договору, то можна скласти який хочешь договір. У мене є колективний договір і штатний розклад на підприємстві. Все принято та схвалено.
Справа в тому, що я інвалід і відповідно на мою з/плату нараховуватиметься лише 4% внесків у ПФ. Запідозрять, що мінімалізуємо податки?
Колдоговору немає - співробітників всього 8чол.

Я теж інвалід 2 групи і сплачую 4% і чисельність така ж сама. Колдоговір бажано скласти.
Якщо єдиний податок, то можна і так. А загальна система- бажаний колдоговір.
Справа в тому, що я інвалід і відповідно на мою з/плату нараховуватиметься лише 4% внесків у ПФ. Запідозрять, що мінімалізуємо податки? //
Пусть подозревают на здоровье, домыслы и умозаключения в акт не пишут, а проверяют правильность начисления и уплаты налогов.
В старые добрые времена оклад дира был на 10% больше оклада г.б.
сейчас каждый......как он хочет. А даже если заподозрят...... ничо не сделают. У меня на бывшей работе у печатника зп была в два раза выше дира smiling smiley Норм на ендо дело нет, вы ведь не в госструктуре, где у каждой единицы свое место под солнцем

------------------------------------------------

Наберись смелости, если хочешь что-то изменить. Наберись терпения, если что-то изменить невозможно. И будь мудрым, чтобы знать, когда нужна смелость, а когда терпение.
Если Вы так сомневаетесь сделайте себе совмещение гл. бух+фин. директор или еще чего нибудь.
У бюджетній організації 10% різниця між гол.бухгалтером і директором.

Подскажите, пожалуйста, где и в каком документе это прописано?
У меня на предприятии недавно была проверка и спрашивали откуда я это взяла, какими документами руководствуююсь. Внятно ничего не ответила, так как работаю только 3 месяца. Хочу на будущее знать.
У меня тоже была проверка соцстраха. Перед декретом мы подняли бухгалетру оклад, все налоги уплачены. В соцстрахе сказали, что директор не может получаь меньше бухгалтера, мы не соблюли соотношение их окладов. Пришлось переделывать, чтоб получить возмещение. Поменяли режим работы.
НетУ соотношения в комерческих предприятиях, у меня зарплата на одном из предприятий в 10 раз больше чем у директора.
МАО, заработаете все деньги - нам не останется smiling smiley)

__________________________________________
Покупаю за 100, продаю за 500, и на эти 5 % живу.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00047200000000003