Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

номер в налоговой накладной ?

Відправлено користувачем ekomiss 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Уважаемый бухгалтера!

получили от поставщика налоговые накладные, а в них следующие номера: 1606142, 2006142 (первые четыре цифры - дата, далее какая-то ихняя кодировка), т.е. нет сквозной номерации, были ли у Вас подобные случаи, и как на такие номера налоговых накладных регируеет налоговая при налоговой проверке?
номера такие были . это нормально нет требований по сквозной нумерации , лишь бы не было через дробь (филиалы) или с буквами .
не знаю, у кого как... но у нас проверка к такому никогда не цеплялась, если буквы попадались или всякие иероглифы, то могла начать качать права, а по цифрам - проблем никогда не было...


У меня есть поставщик пишет так 1906-3, 1906-7, т.е. первые 4 цифры это дата, а через дефиз номер накладной выписаный за это день, На ваш НК это не должно влиять, это их могут "может быть" за это как то наказать
yan_sv Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> У меня есть поставщик пишет так 1906-3, 1906-7,
> т.е. первые 4 цифры это дата, а через дефиз номер
> накладной выписаный за это день, На ваш НК это не
> должно влиять, это их могут "может быть" за это
> как то наказать


а за что сдесь наказывать!?!?!??!?! я тоже выписываю не сквозные накладные, н-р 19061,20061...- дата, месяц и № нн за этот день. Не раз видела нн и через дробь.Что изменит в сумме налоговых обязательств №нн?????
спасибо большое за ответы, аж от сердца отлегло :-)
был на семинаре в стольном граде Киеве, так там выступала "тётя" с ГНАУ , которая сказала, что у предприятия могут снять кредит( !!!) , если в нумерации входящей НН будут буквы ....
Бред да и только..
Відповідно до п. 3 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом ДПАУ від 30.05.97 р. № 165 (далі – Порядок № 165), порядковий номер податкової накладної має відповідати порядковому номеру реєстру отриманих і виданих податкових накладних. Як видно з форми реєстру, нумерація його рядків кожного місяця починається з одиниці та крім цифр не містить інших знаків (літер, позначок тощо).
Використовувати в порядковому номері податкової накладної інші знаки крім цифр можна лише в окремих випадках, передбачених законодавством. Так, при складанні податкової накладної філією номер пишеться через дріб: у чисельнику – порядковий номер, а в знаменнику – код (номер, шифр), присвоєний головним підприємством такій філії (п. 3 Порядку № 165). Винятком також є позначка «ЗЦ», що проставляється через дріб до порядкового номера податкової накладної, виписаної у разі перевищення звичайної ціни над фактичною (пп. 12.2 Порядку № 165)
Інших знаків (крапок, рисок, літер) у порядковому номері податкової накладної краще не використовувати, оскільки цей реквізит є обов'язковим і від точності його написання залежить правильність оформлення податкової накладної.
На сторінках газети «Податковий, банківський, митний консультант» (№ 14'2009, с. 7) фахівцем податкової інспекції висловлена думка, що податкова накладна, у порядковому номері якої крім цифр використані літери, оформлена з порушенням установленого порядку нумерації, тому на підставі такої накладної не виникає права на податковий кредит.
Також у листі від 09.11.2007 р. № 1056/10/31-606 ДПА у м. Києві зазначила: якщо податкова накладна не містить всіх встановлених Законом України «Про податок на додану вартість» від 03.04.97 р. № 168/97-ВР реквізитів (зокрема, опису (номенклатури) придбаних товарів та їх кількості), вона не може бути підставою для включення до податкового кредиту сум ПДВ, сплачених покупцем під час придбання товарів (послуг). Тому з метою уникнення конфліктних ситуацій при проведенні податкових перевірок такі податкові накладні повинні бути замінені.
Але зауважимо, що згідно з п. 5 Порядку № 165 податкова накладна вважається недійсною лише у випадку, якщо вона виписана особою, не зареєстрованою платником ПДВ. Усі інші недоліки у податковій накладній на формування податкового кредиту не повинні впливати, про що свідчить чисельна судова практика з цього питання, наприклад, ухвали ВАСУ від 14.08.2008 р. № К-35394/06 та від 19.02.2008 р. № К-26452/06.
в общем как обычно.............надо доказывать свою правоту............всё пишут двузначно!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000309