Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Туризм

Відправлено користувачем Албена 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Туризм
Добрый день всем!
Прошу совета бухгалтеров и людей связаннях с туроператорством.
Регестрируем ООО на общей системе налогообложения, насколько знаю обычно турфирмы на ед налоге, поэтому вопрос действительно ли это ТАК невыгодно быть на общей системе в данном виде деятельности.
2. Кассовые аппараты, можно ли их избежать (как на практике у Вас?)
Заранее всем спасибо.
Re: Туризм
По первому вопросу...
Работать на общей системе абсолютно нормально и даже выгоднее чем на едином налоге...
У вас ведь будет много расходов по рекламе, связи, инету, аренде, коммунальным платежам...
По второму вопросу...
Он очень дискуссионный...На форуме не раз эта тема обсуждалась...
Есть очень разные мнения и у налоговой в том числе...
Чтобы не иметь проблем, нужен РКА...
Чтобы не иметь счастье отчитываться перед ГНИ еще и по РКА, придется клиентов посылать в банк самим оплачивать путевки... а это + процент банка (т.е. удорожание путевок)+ лень клиента идти в банк (потери клиентов)...

***
Говори, що думаєш,
Думай, що говориш...
Re: Туризм
По второму вопросу хочу добавить:
Мы например, работаем с ПриватБанком, если клиенты платят с Привата на Приват, то ни какой % дополнительно не платят. Не имеем РКО и все нормально.


Re: Туризм
[www.tau.org.ua] почитайте. Мы с этого года отказались от РРО....приходила оперативная проверка (шевченковский р-)....проверили кассовые ордера...как принимаем деньги в кассу....написали без замечаний...только оплату за билеты не принимайте в кассу ..


.Згідно з п. 4 ст. 9 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.95 р. № 265/95-ВР (у редакції Закону України від 01.06.2000 р. № 1776-III, зі змінами та доповненнями) реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки не застосовуються при продажу проїзних і перевізних документів із застосуванням бланків суворого обліку на залізничному (крім приміського) та авіаційному транспорті з оформленням розрахункових і звітних документів.
Спосіб проведення розрахунків при продажу залізничних та авіаційних квитків залежить від того, хто саме здійснює їх продаж. Відповідно до п. 4 ст. 9 Закону № 265/95-ВР реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки мають право не застосовувати підприємства залізничного та авіаційного транспорту, які дотримуються вимог порядку оформлення розрахункових і звітних документів.
Оскільки туристичні підприємства не відносяться до підприємств авіаційного або залізничного транспорту, а виступають у ролі посередників при продажу квитків, то дія п. 4 ст. 9 Закону № 265/95-ВР на них не поширюється, у тому числі при реалізації квитків на умовах договорів-доручень, укладених з авіакомпаніями.
Враховуючи зазначене, продаж туристичними підприємствами авіаційних та залізничних квитків, отриманих від підприємств авіаційного чи залізничного транспорту, здійснюється із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій відповідно до вимог ст. 3 Закону № 265/95-ВР
Re: Туризм
Спасибо всем за ответы. Думаю, что действительно поставить РРО и спасть спокойно.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045499999999998