Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

отпускные

Відправлено користувачем laneta 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
отпускные
Всем привет, прошу помощи по предоставлению отпусков. Наш кадровик не хочет предостаить сначала дробные отпуска, потом 14дн Где прочтать правло предоставления дней отпуска?
Спасибо
Re: отпускные
В КЗоТе ст.79
"Поділ щорічної відпустки на частини будь-якої тривалості допускається на прохання працівника за умови, що основна безперервна її частина становитиме не менше 14 календарних днів."
Вывод: можно хоть сначала брать дробный отпуск, а потом 14 к.д. или наоборот!
Re: отпускные
У менякадровик как-то такое высказал. Пошла по обратному пути: говорю покажите где сказано, что сначало надо брать 14 дней отпуска. Главное, чтобы в году 14 дней было...Нигде не сказано, чтобы они были первыми.


Re: отпускные
В Законі Про відпустки не зазначено, коли брати 14 днів та іншу частину,але є рекомендації невикористанучастину відпустки надати працівнику до кінця робочого року, але не пізніше 12 місяців після закінчення року, за який надавали відпустку.Это написано в журнале "Все о бух.учете" №39 от 27.04.09г.
Re: отпускные
Хорошо, а если у меня два отпуска по 14дн. неотгуляных и еще старые 3дн и новых 10 это которые дробные. Я ХОЧУ 5дней взять, а кадры нет только 3 и 14 или только 3 или только 14. Как быть очень надо 5дн.
Re: отпускные
Старые, новые. Всё в кучу свалили.

Существует период времени, за который предоставляется отпуск.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039299999999998