Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Декретные и единщики.

Відправлено користувачем Телепузик 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Помогите разобратся вот с чем...за могорыч естественно...
я числюсь на 2-х фирмах...обе единщики 10 и 6...ушла типа в декрет, и хочу расчитать декретные...по осн. месту все понятно.... 89 раб.дней умножаем на ср.з/п...вопрос только вот в чем..при расчете ср. зп исключать отпускные или нет...в Лиге написано про пропорциональное разделение, но что-то я не врублюсь... это как?

на другую работу я отдаю ксерокопию больн.листа.... и теперь самое интересное..они должны расчитывать исходя из времени факт. отработаного на основном месте....тоже бред...тоесть берем з/п за 6 мес. на другой работе и делим на дни на первой работе?

и самое интересное...поскольку мы единщики...а з/п у меня вся оф. то сумма получается немаленькая и в счет будущих платежей мы майнать будем лет так 5-6....поэтому хотим на расч. счет...так можно? и что для этого нужно....

и еще у нас штат до 10 чел. и там и там..можно не создавать эту комиссию? а как? приказом кого-нибудь назначить? дайте кто-нибудь козу....

Спасибо всем кто поучавствует...у тех не будет моли smiling smiley)))
На р/с можно и они возвращают. Для этого пишите письмо и сдавайте либо с отчётом за квартал либо с промежуточным.Комиссию не создавали.Приказ на начисление и выплату декретных.
Виплата матеріального забезпечення за соціальним страхуванням. Сумісники, так само як і особи, які працюють лише за основним місцем роботи, належать до осіб, застрахованих у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування. Вони сплачують внески до соціальних фондів із заробітної плати, одержаної за сумісництвом, крім того, відповідні внески сплачує і працедавець.

Тому відповідно до ст. 50 Закону № 2240 сумісники мають право на отримання допомоги по тимчасовій непрацездатності (включаючи допомогу по догляду за хворою дитиною), а також допомоги по вагітності та пологах за кожним місцем роботи. Отже, зазначені види матеріального забезпечення за соціальним страхуванням надаються не лише за основним місцем роботи, а й за сумісництвом.

Підставою для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності (зокрема, оплати перших п'яти днів тимчасової непрацездатності), а також допомоги по вагітності та пологах за неосновним місцем роботи є такі документи:

– копія листка непрацездатності, завірена підписом керівника та печаткою підприємства, яке є основним місцем роботи;

– довідка про середню заробітну плату за основним місцем роботи за розрахунковий період.

При цьому при нарахуванні допомоги бухгалтеру за неосновним місцем роботи слід ураховувати максимальну величину витрат на оплату праці, з якої справляються страхові внески (до 01.01.2005 р. – 2660 грн., з 01.01.2005 р. – 4100 грн.)1.

(1 При порівнянні максимальної величини витрат на оплату праці, з якої розраховуються страхові внески, ураховується заробітна плата як за основним місцем роботи, так і за сумісництвом.)


спасибки..а какого года эта статья? учитывая максимальные величины наверное инфа устарела....
трошки старовата, но смысл остался тот-же
О, а у меня похожая ситуация, с которой я не разу не сталкивалась. И если кто-то компетентен в этом вопросе, проверте пожалуйста. У меня сотрудница работает продавцом у единщика ЧП (до 10 человек). Принесла больничный лист с 17.06.08 по 20.10.08 гг. За последние 12 месяцев оформлена только с 7 апреля 2008 г. Я взяла только полный отраб. месяц - май ( 19 раб. дней) и понятно мин. зарплату. Среднедневная з/п= 525,00/19=27,63 грн. Декретные начисляются за раб. дни, которые в бол. листе:
июнь - 9 раб. дней, июль - 23, август - 20, сентябрь - 22, октябрь 14. Вместе: 88 раб. дней.
27,63*88= 2431,44 грн. - всего к выплате. Когда буду подавать отчет, какую сумму мне показывать: выплаты в ПФ и НДФЛ нужны и какое письмо подавать в соц. страх на возмещение выплат.
декретные не облагаются ничем вообще...письмо в соц.страх уже после выплаты и подачи все доков....возмещают в теч. 2-х недель так в фонде сказали.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030999999999998