Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

по бензину...

Відправлено користувачем Lesik 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
по бензину...
Подскажите плз ....директор хочет заключить договор с физлицом на аренду у него машины, а выплачивать ему вознаграждение (арендную плату) бензином. Подскажите мне о последствиях: бензин в затраты (ВР) 50% или 100% в таком случае? При исчислении подоходного надо применять коэфициент?
Re: по бензину...
А авто легковое или грузовое? Путевые листы вести будете?
Re: по бензину...
авто легковое, а вот с путевыми листами даже не знаю, но я буду настаивать на том, чтоб велись


Re: по бензину...
а как вы бензин без путевых списывать будете?
Re: по бензину...
будем с путевыми, ведь это не проблема.....проблема в сути самой ситуации....насколько это законно и реально
Re: по бензину...
Я бы:
1. Договор нотариально заверила;
2. Коэффициент применила бы;
3. Путевые выписывала;
4. Приказ о нормах списания составила;
5. Бензин ВР-50%
Re: по бензину...
Не усложняйте себе жизнь: выплачивайте деньгами.
Во-первых, бензин продается по обычной цене (прибыль и НДС);
Во-вторых, приходуеться как товар, поэтому ВР - 100 %, но при этом
2. Роздрібний продаж нафтопродуктів здійснюється через мережу автозаправних станцій (АЗС), що призначені для заправки транспортних засобів моторним пальним. Продаж цих товарів у дрібній розфасовці здійснюється також через спеціалізовані магазини, що продають товари господарського вжитку (далі - спеціалізовані магазини). ( ПРАВИЛА роздрібної торгівлі нафтопродуктами (пост. КМУ від 20.12.1997 р. N 1442).
Re: по бензину...
спасибо всем огромное
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029000000000001