Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

налоговая ТРЕБУЕТ оригинал ГТД

Відправлено користувачем ФОН 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
привет! Столкнулась в Житомирской области
капец просто
Инспекторша не принимает ПДВ, требует сдать оригинал ГТД-шки
Или я просто чего-то не понимаю и что-то поменялось с сентября 2008г., когда мі завозили в Киеве
Что посоветуете на ету наглость?
Обязательно нужно сдавать оригинал ГТД в налоговую,а копию оставлять у себя.Она без оригинала и не имеет права у вас принимать НДС с экспортными операциями.и нечего здесь удивляться)))))))


На импорт,я только что узанала, это тоже распространяется.
а можно ссылочку и как давно это ?
Ссылочка-мой главбух)))))
Говорит оч давно,с 2003-2004 года.
впервые такое слышу) оригинал ГТД/импорт/ остается на предприятии, далее предоставляется в банк/для шттампика оплата/, да и вообще, мало ли что...
сами же они при проверке/в будущем/-зададут вопросы как поставили в НК, если нет оригинала документа
Что посоветуете? сдать людям надо)
и срочненько, ето не большой город, там налоговая работает до 16-00 часов, а не до 18-00
Я сдаю копию заверенную печатью и подписью гл.буха
Без оригинала вам никакой банк не сделает оплату.
и я ктому-же, в Киеве так и делаю
но там... мрак какой-то
не принимают, копию, заверенную печатью
а штампик банка уже есть / в начале месяца поставили, чтобы потом не забыть, банк ведь у нас находиться/
варианты есть???
есть варианты действий?
нема вказівки в Законі про ПДВ здавати імортні ВМД. Уних база з митницею - вони саім побачуть платили ви чи ні. Хай інспектор пише відмову в прийнятті і посилається на пункт закону, а ви на пошту і відправляєте

не проходит, сегодня последний день, а они только сдавать надумали
варианты еще???
в порядке составления деки по пдв, п.4.2. четко написано, что в случае экспорта подаются оригиналы 5 листа гтд, ВСЕ! импорт не упоминается
4.2. У складі декларації повинні подаватися всі необхідні додатки до декларації, подання яких передбачено цим Порядком, у тому числі розшифровки податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів (додаток 5 до податкової декларації з податку на додану вартість та додаток 2 до податкової декларації з податку на додану вартість (скороченої)/(переробного підприємства)). У разі подання уточнюючих розрахунків, у яких проводиться коригування податкових зобов'язань та/або податкового кредиту, такі самі розшифровки подаються на суму уточнення, а також:

(абзац перший пункту 4.2 у редакції наказу Державної
 податкової адміністрації України від 21.01.2009 р. N 8,
 із змінами, внесеними згідно з наказом Державної
 податкової адміністрації України від 28.04.2009 р. N 221)

у разі наявності експортних операцій - оригінали п'ятого основного аркуша (примірника декларанта) вантажної митної декларації (оригінали аркушів ВМД нової форми МД-2 з позначенням "3/8");
Я знаю, сейчас расплачусь(
там полнейшая неучка
я против -сдавать отригинал

варианті как поступить?
деку не принимают
Я працюю з імпортом і ВМД (оригінал, навіть копію) нікому не здаю. Оригінал потрібен коли перераховуєш валюту (банк вимагає оригінал+завірена копія) .Здавала копію коли була зустрічна перевірка. Обов'язково здавати оригінал при експорті, а собі залишаєш копію.
океюшки, тоже работаю по принципу такому в Киеве.
но
у них в области свои законы
просто диву даюсь)
Напишите жалобу.

__________________________________________
Покупаю за 100, продаю за 500, и на эти 5 % живу.
Я в Запорожье - всегда сдавали копию, завереную печатью предприятия и подписью директора, все оригиналы у нас на руках.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000432