Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Збір за забруднення при переробці поліетилену

Відправлено користувачем Люсик 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Хто небудь працює на виробництві, де переробляють поліетилен у вироби. Питання: Як заповнюєте розрахунок збору забруднення? Звідки берете назви забруднюючих речовин? Кількість цих речовин?
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ Н А К А З 17.03.2005 N 111
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ П О С Т А Н О В А від 1 березня 1999 р. N 303

Посмотрите здесь.
Та я там смотрела. Просто есть Висновок обл сес. И там перечислены эти выбросы ( какие-то названия типа формальдегид). Я к тому что все ли элементы нужно перечислить в расчёте или нужно в налоговой узнать? И вопрос к организациям подобного рода: Как кол-во считаете? С количества переработаного полиэтилена?


Я, к примеру, считаю количество с лимита, который получил в экологии. Там указывается кол-во на год.Узнать в налоговой не помешает, хотя многие в налоговой толком не знают.
В экологиии обязательно нужно что-то брать? Что экология должна выдать? Тоже какой-то высновок?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029000000000001