Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Улучшение офиса - бухучет

Відправлено користувачем brick 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
В налоговом учете ВР 10% от стоимости всех ОС, а на остальное создаем объект группы 1. А в бухучете ремонт офиса - расходы периода, а его улучшение относим на сч.103, 109 или какой-либо другой?
какого рода улучшения? ОС свои или арендованные?

_____________________________________________________

"И сказали люди, это пришел тот, которого мы ждали" ©Л.И.Брежнев.
Трубы могут быть бумажными, но документы должны быть железными.
Извиняюсь, забыла указать. Арендованные, разрешение на работы в договоре есть.


в литературе рекомендуют 117, все опять же зависит от экон.выгод данного улучшения
Прокладка компьютерной и телефонной сети. Хотя интересно, сколько лет нужно амортизировать, если до окончания договора аренды осталось меньше года (преполагается продление).
Если аренде закончиться, тогда улучшения списуваються как при ликвидации (см. пп. 8.4.8 Закона о прибыли)
в б/о модернізацію поліпшення орендованих засобів на 117 (див. п. 8 ПСБО 14 - Затрати орендаря на поліпшення об'єкта операційної оренди (модернізація, модифікація, добудова, дообладнання, реконструкція тощо), що приводять до збільшення майбутніх економічних вигод, які первісно очікувалися від його використання, відображаються орендарем як капітальні інвестиції у створення (будівництво) інших необоротних матеріальних активів.) і амортизуєте прямолінійним або виробничим методом. Не створюєте обєкт на 103, 109. Це буде не зовсім правильно

А какой все-таки срок ставить прямолинейным?
brick Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> А какой все-таки срок ставить прямолинейным?

На моюдумку - це може бути строк договору оренди.

Я теж так думаю... Але . на мій погляд,можливі варіанти - наприклад, якщо є попередня домовленість про продовження договору оренди, то на термін розумного використання...
ОЛЕ Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Я теж так думаю... Але . на мій погляд,можливі
> варіанти - наприклад, якщо є попередня
> домовленість про продовження договору оренди, то
> на термін розумного використання...

В стандартах такое понятие где-то упоминается?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035699999999994