Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ОС старые и модернизация сейчас?????

Відправлено користувачем Luchiya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго времени суток.

Коллеги подскажите,не могу сообразить, уже каша в голове:

Если я старые ОС ( амортизация начисляется по старым нормам) модернизирую. Не могу пустить на ВР - сумму модернизации. Т.о. увеличиваю стоимость ОС.

По каким нормам амортизации я буду начислять новую часть этих фондов? Уточняю - это фонды 2 группы.
Думаю, по старым нормам
для 1-й, 2-й и 3-й групп ОФ параллельно работают и старые, и новые нормы амортизации. По мнению налоговиков, в отношении расходов на улучшение ОФ тоже должны применяться как новые, так и старые нормы амортизации – в зависимости от того, какой объект ОФ улучшался («старый» или «новый»), а то и обе нормы к одному объекту сразу – «пропорционально» (если расходы на его сооружение «поносились» в течение длительного времени – и до 2004 года, и после 01.01.2004 г.).

***************************************************


Угу, спасибки, мне вроде как тоже советовали по двум нормам амортизировать, но это настолько все усложняет, что я решила засомневаться..
Вважаю, що модернізація старих ОС амортизується за старими нормами:
ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ОПОДАТКУВАННЯ ПРИБУТКУ ПІДПРИЄМСТВ"

Закон України
від 1 липня 2004 р. N 1957-IV

Перехідні положення

1. Норми амортизаційних відрахувань, зазначені у статті 8 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" для основних фондів груп 1, 2 і 3, застосовуються щодо витрат, понесених (нарахованих) платником податку після 1 січня 2004 року у зв'язку з придбанням або спорудженням нових основних фондів груп 1, 2 і 3, а також витрат на поліпшення таких нових основних фондів.
Амортизація витрат, понесених (нарахованих) платником податку у зв'язку з придбанням, спорудженням та поліпшенням основних фондів груп 1, 2 і 3 до 1 січня 2004 року, здійснюється за нормами амортизації, що діяли до 1 січня 2004 року. При цьому для цілей податкового обліку платники податку зобов'язані вести окремий облік витрат, понесених у зв'язку з придбанням, спорудженням та/або поліпшенням основних фондів, що здійснюються після 1 січня 2004 року.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033099999999997