Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Аренда у нерезидента

Відправлено користувачем Павел 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Предприятие арендует у немецкой фирмы офис в течении года, наконец-то решило рассчитаться за аренду с нерезидентом. Есть валюта на счете. Сумма аренды- 25000дол.сша. Подскажите, что я должен сделать, какие набрать платежки, в какой сумме, какие сделать проводки, должен ли я предоставить какие-то документы в банк? если да, то какие?
Да, договор и платежку на уплату 150 % налога на прибыль нерезидентов (см. абз "г" п.13.1 Закона о прибыли).
По кварталу такие выплаты отражаются в отчете (ЗВІТ ПРО ВИПЛАЧЕНІ ДОХОДИ, УТРИМАННЯ ТА ВНЕСЕННЯ ДО БЮДЖЕТУ ПОДАТКУ НА ДОХОДИ НЕРЕЗИДЕНТІВ)
Так я должен набрать платежку в валюте на 25000 - за аренду по договору и еще на 37500 -???? (150%) налога на репатриацию? Может все таки 15%? и от гривны или дол?


А может одну на 21250 - за аренду и налог на репатриацию -3750?
Суммы правильные, но оформляются 2 платежками - разные получатели. Налог уплачивается в гривнях по курсу на дату платежа.
и еще инвойс банк потребует и обязательно нужно подать акты по получению услуг аренды в течении 90 дней после уплаты, а еще начислить себе НО если у нерезидента нет представительства на Украине.
а податок на репатриацію і податок на доходи нерезидентів-це одне і теж?
Скажіть, а що робити якщо такій звіт не подавали ніколи, а платили податок на репатриацію з грудня 2007 року? Штраф за кожний неподаний звіт-170 грн?

В яку колонку звіту ставиться дохід нерезидента у вигляді орендної плати? в колонку 11 "Інші"-?

Дякую.
і ще податок на репатриацію з грудня по квітень платили не вірно, тобто сума була занижена у липні я заплатила різницю недоплаченого податку, як мені все це відобразити у звіті?
будь-ласка підкажіть...бо я вже катаю бух довідку sad smiley
скажіть, які штрафні санкції я повинна сплатити, якщо невчасно заплатила податок на репатриацію. я вичитала, що пеня та штраф у подвійному розмірі не нараховується, а от штраф у розмірі 5% ст 17.2 ЗУ №2181 - треба платити?
Скажіть, якщо я орендна плата нерезиденту 2300 у.е., у т. ч. податок на репатриацію 345 у.е. та 1955 у.е. до перерахування.
До ВВ я можу віднести 2300 у.е.-вірно?
нет, не верно, вы же 345 удерживает из доходо нерезидента, это же его доходы которые вы перечислили в бюджет.
нараховано доходу 2300, у тримано податку на репатриацію-345, і перераховано нерезиденту-1955. То чому ж я не можу 2300 поставити у ВВ?
помоту что это нерезидент недополучил 15% своего дохода, и к ВР относится только 85% от выплат нерезидентам.
може хтось ще щось скаже?

Мені все ж здається, що можна віднести всю суму...
Міра Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> може хтось ще щось скаже?
>
> Мені все ж здається, що можна віднести всю суму...


Міра, вам все вірно здається до ВВ вся сума 2300. По аналогії як ви орендужєте щось у ФО і платите за неї ПДФО. До витрат іде вся сума. Навіть по проведеннях
Дт 84 Кт 632 - нарахували оренду - 2300
Дт 632 Кт 641 - утримали податок - 345
Дт 632 Кт 312 - Виплати 1955

Дякую!!!!!

Galla , допоможіть менібудь-ласка з декларацією по прибутку [club.dtkt.com.ua] , буду дуже вдячна за Вашу пораду.
18.3. У разі укладення договорів, які передбачають здійснення оплати товарів (робіт, послуг) на користь нерезидентів, що мають офшорний статус, чи при здійсненні розрахунків через таких нерезидентів або через їх банківські рахунки, незалежно від того, чи здійснюється така оплата (в грошовій або іншій формі) безпосередньо або через інших резидентів або нерезидентів, витрати платників податку на оплату вартості таких товарів (робіт, послуг) включаються до складу їх валових витрат у сумі, що становить 85 відсотків вартості цих товарів (робіт, послуг).
[В абзац перший пункту 18.3 статті 18 внесено зміни згідно із Законом України N 349-IV від 24.12.2002 р.]
Правило, визначене цим пунктом, починає застосовуватися з календарного кварталу, наступного за кварталом, на який припадає офіційне опублікування переліку офшорних зон, встановленого Кабінетом Міністрів України.
Для цілей цього пункту під терміном "нерезиденти, що мають офшорний статус" розуміються нерезиденти, розташовані на території офшорних зон, за винятком нерезидентів, розташованих на території офшорних зон, які надали платнику податку виписку із правоустановчих документів, легалізовану відповідною консульською установою України, що свідчить про звичайний (неофшорний) статус такого нерезидента. При існуванні договорів, визначених абзацом першим цього пункту, платник податку має послатися на наявність зазначеної виписки у поясненні до податкової декларації.


в вашем вопросе нигде не указано(или я не увидела) какой статус у вашего нерезидента.
Якщо оплатили оренду 24 грудня а податок на репатр. 26 чи платити 5% самоштрафу?

знайшла статті що не треба самоштрафу.....а як хто робить?
штраф там как и по налогу с физ лиц (ст. 17.1.9 - при проверке).
Мені дуже потрібн аВаша допомога...

наша компанія орендує у нерезидента площу, ми за нього платимо ПДВ нараховуємо собі ПЗ і платимо в бюджет....пройшло три роки і здаючи деку по ПДВ за січень інспектор почала вимагати щоб ми написали справку в довільній формі про номер контракту з нерезидентом, його назву, адресу і т.п..
я повинна давати таку довідку чи не давати ? порадьте мені...що робити?

**********************
а пряний вечiр так пахне...
Мира, если можно, вашу консультацию, как вы платили ПДВ по нерезиденту?то есть вы его себе начислили, в декларации отразили, а дальше? И еще такой вопрос: я так понимаю что если вы платите репатриацию и ПДВ, то представительсва ну них нет. А меня Альф напугал ст. 9.1.3. НДФЛ. Как вы это разруливаете?
ніяк sad smiley

**********************
а пряний вечiр так пахне...
я думаю, що оскільки ми підписали договір оренди то ми стали зг. п 9.1.3......або юридичну особу - резидента (уповноважену особу), яка виконує представницькі функції щодо такого нерезидента на підставі письмового договору,

**********************
а пряний вечiр так пахне...
Міра, а как пдв платите по этим операциям?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00047899999999999