Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Основные средства 4 группа

Відправлено користувачем Надія 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ноутбуки(новые) приобретены в 2007 году. Я что-то запуталась в заполнении приложении К1/1 к декларации и не знаю в какую строку их Б4 или Б8. чего-то туплю !!Подскажите кто-молжет
ноутбуки туди ж, куди і вся оргтехніка
а то, что калькулятор стоит дешевле 1000 грн?


У разі самостійного виготовлення ОФ для власних виробничих потреб, балансова вартість відповідної групи ОФ збільшується на суму виробничих витрат (п. 8.4.2 ). До таких витрат відносять усі витрати, пов’язані з виконанням будівельно-монтажних робіт, вартість матеріалів, комплектуючих, обладнання до монтажу, послуги сторонніх організацій тощо. Вартість матеріальних цінностей, призначених для використання у господарській діяльності, менше ніж 1 000 грн. у податковому обліку включають до складу валових витрат і враховують при перерахунку за п. 5.9 Закону № 283. В обліку приросту (убутку) балансової вартості беруть участь лише ті матеріальні цінності, що знаходяться на складі. Після передачі таких матеріальних цінностей зі складу в експлуатацію на їх вартість зменшується балансова вартість запасів на кінець звітного періоду.


извините.... у вас ноутбуки, 4 группа
Я хочу проконсультироваться о заполнении таблицы 2"Відрахування амортизації" в Приложении К1/1 В какую строку Б4 или Б8?
Ставьте в строку Б4, так как они у вас наверняка новые, а не б/у и Вы их амортизируете по ставке 15%, так?
Спасибо так и сделала!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00064600000000004