Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

1 ПП - нужна помощь

Відправлено користувачем ksena 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
1 ПП - нужна помощь
Уважаемые коллеги, подскажите пожалуйста, когда и как сдавать 1-ПП.
У нас 0 ставка НДС (льгота - медикаменты)
Дайте ссылочку, где подчитать. Смотрю, в отчеты "старого" главбуха, ни одна сумма не сходится
как обьяснила мне недавно мой инспектор(у нас освобождение) что от суммы обязательств(то что вы в деке показываете) отнять сумму кредита( сумму которую отражаем в строчке 10,11) и эту разницу умножить на 20%.Это и будет пильга.Посмотрите, что у вас получится.Ответте что вышло, а то я до этого ваще не делала никогда так что сравнить и с чужим отчетом нет возможности.
То есть, как я поняла, (строка 2,2 - строка 10,2)*20% или как?


ПРАВИЛА ОБЛІКУ ПОДАТКУ НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ ДЛЯ ВДОСКОНАЛЕННЯ ОБЧИСЛЕННЯ ВАРТІСНОЇ ВЕЛИЧИНИ ВПЛИВУ ПІЛЬГ З ЦЬОГО ПОДАТКУ НА ФОРМУВАННЯ ДОХІДНОЇ ЧАСТИНИ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ УКРАЇНИ

Затверджено Наказом Державної податкової адміністрації України,
Державного комітету статистики України
від 23 липня 2004 р. N 419/453

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
28 липня 2004 р. N 939/9538

......4.2.8. Розрахунок не внесених до державного бюджету сум податку на додану вартість через застосування нульової ставки здійснюється за алгоритмом
СП = (V пост.нуль. - V прид.) х 20%,
де
СП - сума пільг;
V пост.нуль. - обсяги поставки товарів (послуг), оподатковуваних за нульовою ставкою, - з відповідних підрядків рядка 2 податкової декларації з податку на додану вартість;
V прид. - обсяги придбання товарів (послуг) на митній території України - з рядків 10.1, 11.1 (колонка А) та імпортованих товарів (послуг) - з відповідних підрядків рядка 12 (колонка А) податкової декларації з податку на додану вартість для здійснення операцій з поставки товарів (послуг), які оподатковуються за нульовою ставкою.
а если попадаем в статью 6,5 п.д и я так понимаю вид деятельности не обьект налогообложения и пп сдавать?????
Orange_b , мы тоже туда же попадаем, читала консультации и сдаю 1-пп, т.к. есть такая льгота:

14010100- не є об'єктом оподаткування ПДВ
плохо. я за первый квартал не сдала sad smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000282