Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

припинити нараховувати амортизацію?

Відправлено користувачем Міра 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
підкажіть, як мені краще вийти з ситуації. підприємство заморозило діяльність...кругом пусті звіти. Але нарах. амортизація і декларації з прибутку тільки один рядок заповнений- амортизація. Чи можна написати наказ по п-ву про те, що оскільки діяльність не ведеться, то припинити нараховувати амортизацію?
Мира, а вы и не имеете право включать амортизацию в в.з, если деятельность остановлена, и в бухучете начислять износ тоже не должны. А приказ сделать нужно именно так, как вы и сказали.
справа в тім, що ніякого документу немає про те, що діяльність припинена, просто немає ніяких контрактів, ніяких робітників, тощо... Може в кого є якась коза такого наказу-про припинення амортизації, допоможіть.


Насколько я знаю, такого приказа и не может быть. Ну, нет деятелньости, что ты скажешь тут?
про припинення амортизації може є в кого коза наказу-допоможіть будь-ласка!
А голова зачем? Пусть директор издаст распоряжение по предприятию, что в связи с тем, что деятельность предприятия временно не ведется амортизационніе отчисления не осуществлять. износ не начислять. Что ж тут еще можно придумать?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031699999999998