Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Розничный товар, что делать с остатками?

Відправлено користувачем Luchiya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Коллеги подскажите, не всегда сталкиваешься с таким.
У нас такая ситуация.
Закрывается бар, остается алкоголь. Поставщик - не принимает обратно.

Мы можем продать другой фирме товар? И как? Через кассовый аппарат с выпиской налоговой накладной? Или перевести в опт, снять наценку и через расчетный счет?
Через кассовий аппарат это если она вам платить наличкой будет, а так лучше через р/с.
Спасибо. Это не есть нарушение, продажа через кассовый аппарат оптом?


продажа через кассовый аппарат с выпиской НН не есть нарушением. А что значит оптом?
Оптом, это значит все сразу остатки. Я делаю переоценку, и по себестоимости продаю другой фирме через кассовый аппарат, это допустимо? С выпиской налоговой накладной, есс-но.
Ви хочете продати нище звичайних цін! Тому не забудьте нарахувати ПЗ з ПДВ, виходячи зі звичайних цін, або запасіться аргументами, що ці ціни по яких ви продаєте і є звичайними. Тобто на різницю між звичайними цінами і тими за якими ви продаєте виписуєте ПН з позначкою ЗЦ, де покупець ваша ж фірма. а другу ПН видаєте покупцю,як звичайно
Все очень понятно. Спасибо большое.
Этот момент я упустила.
cobalt25 Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Ви хочете продати нище звичайних цін! Тому не
> забудьте нарахувати ПЗ з ПДВ, виходячи зі
> звичайних цін, або запасіться аргументами, що ці
> ціни по яких ви продаєте і є звичайними. Тобто на
> різницю між звичайними цінами і тими за якими ви
> продаєте виписуєте ПН з позначкою ЗЦ, де покупець
> ваша ж фірма. а другу ПН видаєте покупцю,як
> звичайно

Почему ниже обычных цен? Они же купили по такой цене по которой хотят продать, значит есть такие цены.
Arni, я знаю, що якщо в межах одного місяця були продажі по різних цінах одного і того самого товару, то податкова пробує нарахувати зобовязання з вищої ціни. (крім випадків коли надавалась знижка). І навряд ви щось докажете...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000363