Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

на пенсию на год раньше можно?

Відправлено користувачем 070476 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Кто слышал или м.б. оформлял уже пенсию на год раньше?
По 40 ст. сначала увольняем, регистрируемся в ФЗ, потом сразу можно идти оформлять пенсию?(стажа хватает)
Подскажите, плиз кто что слышал или знает!
у меня отец был уволен по ст. 40 п.1 (предприятие не то, что бы развалилось, было сначала государственное, а потом типа приватизировано, технику всю продали, людей "попросили", типа перепрофилировались), а отцу отсавалось год и 3 мес. до пенсии, стал на учет в ЦЗ и уже оттуда оформлял пенсию, но не по-возрасту, а как-то по-другому, по-выслуге лет типа, стажа было 43 года
Так, за 1.5 року до пенсії можна при скороченні (реформуванні, не за ініціативи працівника) оформити пенсію. Тільки потім цих 1.5 року не можна працювати, бо доведеться повертати отриману (здається всю) пенсію.
Здається ще можна отримати свідоцтво ветерана праці при великому стажі, що збільшить пенсію. Думаю, треба звертатись до Фондів.


[intal.ucoz.ua]


понятно, просто я узнала в ПФ,что они могут оформить пенсию раньше только через ФЗ, подала 4-план в ФЗ о планируемом увольнении, а мне в пятницу эта женщина, что увольняем говорит с претензией, что ее сын видел объяву в ФЗ о том, что можно без 40 ст. и ФЗ идти на 1,5 года раньше. Типа это я не хочу быстрее все оформить. Мне в ПФ сказали, что только через ФЗ, вот я и думаю, может можно пенсию напрямую оформлять, без ФЗ.
sedoi Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Так, за 1.5 року до пенсії можна при скороченні
> (реформуванні, не за ініціативи працівника)
> оформити пенсію. Тільки потім цих 1.5 року не
> можна працювати, бо доведеться повертати отриману
> (здається всю) пенсію.
> Здається ще можна отримати свідоцтво ветерана
> праці при великому стажі, що збільшить пенсію.
> Думаю, треба звертатись до Фондів.
===========================================
Есть ветеран труда, это добавляет копейки к пенсии, сейчас у отца 720грн, ну что разве стоило с 16 лет работать? нет конечно
buh! Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> sedoi Автор рядків:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Так, за 1.5 року до пенсії можна при скороченні
> > (реформуванні, не за ініціативи працівника)
> > оформити пенсію. Тільки потім цих 1.5 року не
> > можна працювати, бо доведеться повертати
> отриману
> > (здається всю) пенсію.
> > Здається ще можна отримати свідоцтво ветерана
> > праці при великому стажі, що збільшить пенсію.
> > Думаю, треба звертатись до Фондів.
> ===========================================
> Есть ветеран труда, это добавляет копейки к
> пенсии, сейчас у отца 720грн, ну что разве стоило
> с 16 лет работать? нет конечно

Св-во Ветерана праці можна отримати тільки при досягненні пенсійного віку(55-60р),хоча і великий стаж.Так мені говорили в ПФ.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031499999999995