Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

2 кат.ЧАЕС

Відправлено користувачем Алла Анатольевна 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
2 кат.ЧАЕС
Держслужбовець, має 2 кат.ЧАЕС. Пройшла реорганізація підприємства. Посадовий оклад на попередньому місці роботи 1200грн, на новому місці роботи 1000грн посадовий оклад. Пільговик 2 кат. має право отримувати різницю в зар.платі. Як правильно нарахувати цю різницю, якими пільгами користується і як здійснюються нарахування на різницю в 200 грн? Хто виплачує? Яку звітність готують?
Re: 2 кат.ЧАЕС
По поводу льгот, знаю точно (работал у меня такой) - оплата по больничному 100% независимо от стажа, дополнительный оплачиваемый отпуск 16 к.д.

Прежде всего, нужно стать на учет в районное Управление труда и социальной защиты населения. Там датут формы (у них они свои). Оплата отпуска идет из госбюджета, но через вас (счет 3711). Кстити, там же должны рассказать и про порядок других доплат.
Re: 2 кат.ЧАЕС
спасибо, katrin , это я знаю. меня больше интересует вопрос о выплате разницы.ЗУ "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" ст.20 п.7


Re: 2 кат.ЧАЕС
Про затвердження Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов'язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
N 936, 20.09.2005, Постанова, Кабінет Міністрів України



www.rada.gov.ua
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039400000000001