Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Зміни в статуті

Відправлено користувачем Mamochka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Зміни в статуті
Доброго дня!
Змінили юр.адресу - з району переїхали в облас.центр. Звіти до кінця року здаю в район, а платити в район. бюджет чи в місто?
В статуті прописали, що підп-во має "фірмовий знак". Цей знак патентуванню не підлягає, чи десь його ще потрібно реєструвати?
З одного власника стало два. Внесли статутний фонд в сумі 10000 грн. Вони ж ці гроші дійсно мають кинути на рахунок підп-ва?
І тоді як мені оформяти ці 10000, які доки мають по них бути?
Заздалегідь дякую!
Re: Зміни в статуті
Змінили юр.адресу - з району переїхали в облас.центр. Звіти до кінця року здаю в район, а платити в район. бюджет чи в місто?

Платить до конца года в район, а в январе уже в обл.

Внесли статутний фонд в сумі 10000 грн. Вони ж ці гроші дійсно мають кинути на рахунок підп-ва
Так внесли или еще не "кинули"? Выражайтесь яснее.
Проводки такие: Дт 46 Кт 40 10000 дата регистрации
Дт 30(31) 15, 28 Кт 46 сумма и дата пополнения уставного капитала

****************************************************************************************************************************
Re: Зміни в статуті
ще не кинули......при видачі Статуту в новій редакції нотаріус для власників порадив вказати статутний фонд.
А коли я цей Статут побачила, при чому вже завірений реєстратором, то кажу, що цю суму потрібно протягом року внести на рахунок підп-ва.
На що отримала відповідь - ніхто нічого вносити не буде, це потрібно лише для реєстратора, а оскільки він вже все підписав, то ця сума просто прописана в Статуті і все.


Re: Зміни в статуті
А до этого нового устава что, УК не было? Посмотрите, в уставе старой редакции какой УК?

****************************************************************************************************************************
Re: Зміни в статуті
Re: Зміни в статуті
Ситуація наступна - хотіли зробити заміну власника - батька на сина. Нотаріус сказав, що при цьому в майбутньому можуть виникнути проблеми, хтось з них має заплатити якісь податки. Тож порадив зробити два власники, а при цьому відповідно і мають вони внести свої частки. От і сформували при цьому такий СФ.
Re: Зміни в статуті
//І тоді як мені оформяти ці 10000, які доки мають по них бути?// -
Підозрюю, що у вас приватне підприємство. Так як зміни внесені, то ви просто робите проведення Дт 46 КТ 40 з аналітикою по ваших засновниках.
І все.
Покарання за те що засновники не вносять СК для приватного підприємства нема.
Коли будуть мати проблеми з обіговими коштами можуть легко внести гроші на рахунок.

Re: Зміни в статуті
Добре, а податкова може поцікавитись цими коштами?
Re: Зміни в статуті
ні, це просто невснесений статутний капітал і все...
А що вас хвилює?

Re: Зміни в статуті
та мене саме і хвилює податкове питання по цьому стат.фонду..........я чомусь думаю, що якщо ми переходимо на нове місце, в податкову подаємо статут, де фігурує ця сума, вони можуть попросити підтвердження внеску даної суми.
Re: Зміни в статуті
Mamochka Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> та мене саме і хвилює податкове питання по цьому
> стат.фонду..........я чомусь думаю, що якщо ми
> переходимо на нове місце, в податкову подаємо
> статут, де фігурує ця сума, вони можуть попросити
> підтвердження внеску даної суми.


для чого????
Не фантазуте і не накручуйте себе smiling smiley

Re: Зміни в статуті
)))))), дякую - заспокоїли.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000332