ЗСУ випробують самохідну артустановку «Богдана» Кого українці хочуть бачити Президентом – опитування КМІС Кулеба назвав ключове очікування України від ЄС В Украину нагрянет серьезное похолодание: когда предстоит утепляться Третина українців вважають нинішню владу гіршою за попередню Київ днями перейде до червоної зони карантину «Укрспецекспорт» відправив танк БМ «Оплот» у США В Украине ожидается штормовой ветер: какие регионы накроет непогода Слуга народу більше не лідер: кого українці підтримають на виборах до Ради В Україні оголошено штормове попередження: стихія омине тільки одну область
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

податковий кредит з ПДВ по імпорту

Відправлено користувачем Gia 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Шановні колеги! допоможіть розібратись - треба терміново:
ввозимо обладнання - внесок в статутний фонд - вартістю 1000 грн (умовно). в ВМД вказана ця митна вартість і ПДВ 20% - 200 грн.
Що ми маємо по ПДВ?

ПЗ - 0 грн (бо внесок в статутний фонд)
і
ПК - 200 грн (бо є оформлена ВМД)

????
А если и не взнос в СФ, то причем здесь ПЗ?!
А ПК - это общая сумма с кодом 28 в ГТД.
Дякую! а ще - (вибачте, я - чайник в цих питаннях):
ми код 028 - вибираємо з розділу 47 ВМД чи з сусідньої колонки "В Подробиці розрахунків" (там зазначений і код ЄДРПОУ п-ства) ?


і ще питання - по банку ідуть сплати на користь "... регіональної митниці" з призначенням платежу "попередня оплата митних платежів" - це і є сплата цього ПДВ, по якому ми тепер маємо податковий кредит, чи це інша парафія?
Да - это и оплата НДС и пошлины, и всех остальных
таможенных платежей, которые есть.
Но кредит только по ГТД. В колонке 47( если несколько
групп товаров и соответственно страниц) - 028 код будет
в сумме давать 028 в "Подробицях". И в Декларацию
ставите сумму из "Подробиць"в стр.12.1. К Декларации
подаете копию ГТД и ставите отметку Додатках.
Тепер ясненько. А ще - як це "щастя" розписати в додатку №5 до декларації?
Позвоните 235-14-28 или 42 если вы в Киеве.
З метою оподаткування цим податком до імпорту також прирівнюються операції з ввезення на митну територію України:
товарів (супутніх послуг) за будь-якими іншими договорами, які не передбачають передання права власності на такі товари (супутні послуги) або передбачають їх ОБМІН НА КОРПОРАТИВНІ права чи цінні папери, у тому числі якщо таке ввезення пов'язано з поверненням товарів у зв'язку з припиненням дії зазначених договорів.

Значит у эмитента возникли НО по НДС в части корпоративных прав smiling smiley (льгота п.3.2.1 НЕ ПРИМЕНЯЕТСЯ).

Это конечно шутка, но в каждой шутке…

_____________________________________________________

"И сказали люди, это пришел тот, которого мы ждали" ©Л.И.Брежнев.
Трубы могут быть бумажными, но документы должны быть железными.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000332