Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

НДС

Відправлено користувачем Иногда могу 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
НДС
Подскажите пожалуйста, получили товар в июле (есть накладная, есть налоговая накладная) оплачивать буду в августе . Могу я сумму этой накладной ставить на нал.кредит в июле?
Re: НДС
да (если у Вас не кассовый метод НДС)
по первому событию
Re: НДС
а кассовый это как?


Re: НДС
это когда НК только по оплате

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: НДС
а как узнать какой метод
Re: НДС
если не знаете какой значит обычный smiling smiley
Re: НДС
smiling smiley)) спасибо большое
Re: НДС
пришло с налоговой письмо...якобы по результатам проверки додатка 5 мы завысили кредит..ну и идет перечень поставщиков...хотя все налоговые на те суммы, что я указала в додатке5 у меня есть ,у вас было такое?
Re: НДС
было
отписывались
Re: НДС
Дело в том, что это может быть, если не расписали, что налоговые, которые вы указали - были за предыдущие месяца.
У меня тоже было за март, когда первую НДС-ку в попыпах сдавали, я не расписала, что одна зя февраль, вторая за март по одному контрагенту.
У них еще программа не отлажена. Вот они и отлаживают на нас.
Пришла к инспектору в этом месяце (7) (с оригиналами наклалных -показать), а она говорит: "Отксерьте мне налоговые накладные, которые у вас есть (проблемные), я их подколю в ваше дело. Сейчас нет времени проверять".
Re: НДС
На Ваш запит № _____________ від _____________ отриманий нашим підприємством ____________., на підставі п.1, 3 ст. 11 Закону України від 04.12.1990р. № 509-ХІІ «Про державну податкову службу в Україні», про надання пояснень, підтверджуючих документів та їх завірених копій для проведення перевірки з питань правових відносин з контрагентами, вказаними в додатку 5 за квітень 2008 р. повідомляємо наступне:

Податковий кредит ВАТ ________________________________________ по декларації з ПДВ за квітень 2008 р. сформований відповідно до вимог п.7.4 Закону України «Про податок на додану вартість» від 03.04.1997 р. № 168/97-ВР та підтверджений належним чином оформленими податковими накладними та іншими документами, що підтверджують право на податковий кредит.

Додаткових вимог щодо підтвердження права на податковий кредит законодавством не встановлено.

Таким чином вимушені відмовити в наданні інформації про господарські договори укладені з контрагентами, фінансово-господарські документи що підтверджують передачу товарів, виконання робіт (надання послуг), товарно-транспортні накладні, рахунки-фактури, довіреності, акти приймання-передачі виконаних робіт, документи що підтверджують сплату грошових коштів.


Для усунення розбіжностей надаємо копію реєстру виданих та отриманих податкових накладних з урахуванням коригування з зазначенням дати та номеру запису за квітень 2008 р.


Додаток:
Копія реєстру отриманих та виданих податкових накладних за квітень 2008 р.




З повагою,
Директор

гол.бухгалтер
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000349