Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Єдиний ФО на 2010(ШТРАНІ санкції)

Відправлено користувачем VictorM 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
привіт всім
питання, всі дпі у львівській обл. проводять "акцію": за ост.3 роки наклали шт.санкції за несвоєчасну сплату ЄП і не перереєстровують на наст.рік поки не сплачено дану заборгованість... ні актів, ні рішень нема...
це таке в целам па странє?
ну і шо робити?:-)
в Чернигове тоже насчитали за три года, но вообще говорят, что не имеют они права не выдавать свидетельство на следующий год из-за прошлых долгов
шо робити?
мабуть платити)
бєспрєдєл

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."
заплатити лехше всьогоsmiling smiley


Народ, а на основании чего они штрафы рисують? Вроде ж ЕД под 2181 не попадает?

__________________________________________________________________________________

Кулинария на Поварёнок.Ру
Я - Gal4oNek на кулинарном портале Поварёнок.Ру
Тут тоже мои рецепты: [fotorecept.com]
пардон, в букивке обшиблась вот так правильно: Вроде ж ЕН под 2181 не попадает?

__________________________________________________________________________________

Кулинария на Поварёнок.Ру
Я - Gal4oNek на кулинарном портале Поварёнок.Ру
Тут тоже мои рецепты: [fotorecept.com]
ГалчёNek, а в чем разница?

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."
я вместо ЕН написала ЕД.

__________________________________________________________________________________

Кулинария на Поварёнок.Ру
Я - Gal4oNek на кулинарном портале Поварёнок.Ру
Тут тоже мои рецепты: [fotorecept.com]
ясно, а я и не заметила

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."
ну, блін, багато нових повідомлень, а толку "0"sad smiley
VictorM, ЄП - це не є узгоджене зобов"язання.
Подайте заяву на ЄП і одночасно дайте листа, що ви зобов"язуєтеся сплатити всі ті штрафні санкції, які вам висталяють, але після звернення до вас у судовому порядку. Це мало би подіяти...

сенкс, але ось ту тре ставити наголос "які вам висталяють" - ніц не виставляють... є просто списки/перелік боржників, звоню - питаю в зама дпі, мол, чому "предяв" офіційно нема, каже, ну відділ примусів не допрацьовує, найо... десь, серцем чюю...
Такого быть не может, чтобы делали без причин....Штрафа за несвоевр уплату единого налога нет...есть пеня...которая вылазит в их базе...но она небольшая, другое дело сколько она висит...В данном случае-я еще понимаю...И опять же...прежде чем что-то платить, нужно смотреть документ на основании которого Вы это делаете, а не слухами питаться ;-)
\\....Штрафа за несвоевр уплату единого налога нет...есть пеня...которая вылазит в их базе...но она небольшая, другое дело сколько она висит...
это точно. Я один раз "опаздала" и на всякий случай заплатила 220 грн., дабы не цеплялись. А когда сверялась в конце года, оказалось, что там пеня около 2 грн. и у меня получилась "радостная" переплата

__________________________________________________________________________________

Кулинария на Поварёнок.Ру
Я - Gal4oNek на кулинарном портале Поварёнок.Ру
Тут тоже мои рецепты: [fotorecept.com]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034400000000001