Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Інвентаризація - проводить податкова

Відправлено користувачем Miko 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Чи має право вимагати перевіряючий накладні за 1-4 грудня 2009року. для того щоб звести результати
інвентаризації, яка проводилася 4 грудня?
кто проводит проверку? и какое основание?
Триває документальна перевірка - є лист де податкова зобовязує нас провести інвентаризацію на 04 грудня 09р.
А сама податківка хоче в понеділок - поїхати з нами на склади і глянути, де зберігається товар, а потім каже "надасте мені накладні, я порахую". Період перевірки - 1 півряччя 09р. Чи має право вона вимагати накладін за грудень, щоб звести дані інвентаризації?


А как вы думаете, каким образом она посчитает без документов?)
А що вказано у меті перевірки податкової? який саме період?
Пардон.. вже побачила. 1-ше півріччя 2009р.
Я вважаю, що законних підстав немає проводити перевірку станом на 04.12.09
<<<А сама податківка хоче в понеділок - поїхати з нами на склади і глянути>>>

Мало чого вона хоче . Присутність податківців при інвентарізації необовязкова. Всі, крім членів комісій, повинні стояти за огорожею та чекати, а от через декілька днів, після оформлення результатів,- можно відмовляти від ознайомлення із результатами. Да і відмова від проведення у такі терміни нічим Вам не загрожує.

Следите за
[www.ukrnalogi.ho.ua]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026899999999996