Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Зміна номеру у виданій Податковій накладній!

Відправлено користувачем Leka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Всім привіт!
Колеги, підскажіть будь-ласка:
В мене така ситуація, були коректування за 4кв. 2007р. по зобов"язаннях , пройшла зміна нумерації податкових накладних, я повністю всі документи роздрукувала і повторно направила замовникам- суми не змінились, тільки нумерація...........Чи критичвна для них ця проблема?Один із замовників навідріз відмовився її приймати , так як здача звіту була, я так розумію я їх повідомила, нову надіслала- це їх проблеми приймати її чи ні?
не нужно было трогать нумерацию, какая разница по порядку идет или нет

/я так розумію я їх повідомила, нову надіслала- це їх проблеми приймати її чи ні? /

ну если встречки не будет это вообще не проблема


Там були коректування , зміна бухгалтера, просто нумерація пішла кувирком і я вирішила навести порядок!
Встречаются реальные случаи, когда повторно выписанные налоговые накладные, покупателем дважды берутся в налоговый кредит и уже ВАМ прийдется объясняться с налоговой.

Согласна с МоннаНонной, не нужно было этого делать.
А еслит Ваши новые налоговые не попадут к контрагентам,? Может так получится что Вы людей подставили, а если Вам так ктото сделает у себя номер поменяет а налоговая накладная непопадет к Вам по каким бы то небыло причинам - почта недонесла, ветер порвал и так далее. Нехотела бы я иметь такого партнера
Ми дуже уважно відносимось до своїх клієнтів, всі пакети документів забирає кур"єр особисто та передає замовникам!
плохо сделали...у себя попытались порядок навести,а другим наоборот...Им реестры переделывать надо...
Нельзя так...В крайнем случае обзвонить надо было...Если кто согласен-то поменять...Зря вы так думаете - це їх проблеми приймати її чи ні?
bnm Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> плохо сделали...у себя попытались порядок
> навести,а другим наоборот...Им реестры
> переделывать надо...
> Нельзя так...В крайнем случае обзвонить надо
> было...Если кто согласен-то поменять...Зря вы так
> думаете - це їх проблеми приймати її чи ні?


Ну , це ви як бачите було запитання......))
Мене ці питання турбують , тому і написала на форумі!
Дякую за відповідь!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00056099999999998