Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ЗАПРЕТ ДОЛЖНОСТНЫМ ЛИЦАМ РАБОТАТЬ ПО СОВМЕСТИТЕЛЬСТВУ с 1 января

Відправлено користувачем O.O. 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 19 з 25    Сторінки: ПершаПопередні1415161718192021222324НаступнаОстання
lyjok Автор строк:
-------------------------------------------------------

Отличная инфа,спасибоsmiling smiley))



Люблю тебя, моя страна
smiling smiley)) гы-гы,директор ищет кого б "посадить" на свое место...никто почему-то не хо...

__________________________________________________

Не позволяй своим ушам слышать то, чего не видели твои глаза
Дорогие коллеги так что все таки делать.....? Мой директор является директором по совместительству в двух фирмах + единщик.А я гл бухгалтером в одной фирме а во второй один бухгалтер это я тоже, получается главный так же?Что делать?


НЕт ну что бы не дотянуть до крайнего срока нужно будет еще переоформляться
Ах, Николашка, ах Катеринчук. Только бы всё получилось у тебя! Потому что я как представлю то количество контор, куда надо будет изменения подавать... И всем одновременно, до 1 апреля. Всей Украине. Уууууу....
Главное, директоров не напасешься smiling smiley Буха может и не быть, а без директора это ж не фирма, а "тушка" grinning smiley
А если учесть, шо большинство собственников фирм (они же СПД) никому не доверяют быть дирехтуром на их любимой хвирмочке, то...
У меня по крайней мере на всех фирмах такое...
Не хочу мутить воду раньше времени, но вдруг и вправду рассосётся.. как доплаты в ПФ...
которые я выждала и так и не доплатила... smiling smiley
Не поняла толком, шо там Катеринчук замутил, но из контекста поняла, шо этот бред вытается приостановить... Держим за него кулаки и до конца марта спим спокойно???
Ну должен же здравый смысл победить!

-----------------------------------------------------------
Я люблю тебя, жизнь, и надеюсь, что это взаимно! smiling smiley

Если каждый человек сделал счастливым хотя бы одного - себя, мир был бы полон счастливыми людьми!
Свет,так доплаті в ПФ еще не рассосалисьsmiling smiley) Вот в апреле и начнется smiling smiley



Люблю тебя, моя страна
Сегодня парламент должен опять коррупцией заняться - [www.rada.gov.ua]
Посмотрим, что там успеют принять %) - куча поправок, в том числе 6130, 6136.
Цветик Автор строк:
-------------------------------------------------------
> Ах, Николашка, ах Катеринчук. Только бы всё
> получилось у тебя! Потому что я как представлю то
> количество контор, куда надо будет изменения
> подавать... И всем одновременно, до 1 апреля. Всей
> Украине. Уууууу....


Таможня,а у кого и таможнИ, только чего стоит...



Люблю тебя, моя страна
Ну что, похоже можем выдохнуть (на время) - приняли 6159, которым перенсли срок ввода в действие (чуть не написал - в эксплуатацию) законов 1506-1507 с 01 января 2011 г. - [gska2.rada.gov.ua]
УРААААААААААААААААААААА



Люблю тебя, моя страна
10.03.2010 14:17 версія для друку
Верховна Рада України прийняла за основу проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії корупції"
(Інформаційне управління)

Законопроектом (реєстр. №6130) пропонується внести низку змін до законів "Про засади запобігання та протидії корупції", "Про відповідальність юридичних осіб за вчинення корупційних правопорушень", Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України в частині, що стосується зменшення обмежень, спрямованих на запобігання та протидію корупції.

Зокрема, у Законі "Про засади запобігання та протидії корупції" пропонується передбачити, що "близькі особи - це подружжя, діти, батьки, рідні брати і сестри, дід, баба, онуки, усиновлювачі, усиновлені, інші особи, які проживають разом і ведуть спільне господарство із суб´єктами, визначеними у пункті 1 частини першої статті 2 цього закону".

Згідно із документом, формування державної антикорупційної політики та координацію заходів щодо реалізації антикорупційної стратегії, що визначається Верховною Радою України, здійснює спеціально уповноважений орган з питань антикорупційної політики.

Проектом також пропонується визначити, що "особам, уповноваженим на виконання функцій держави або органів місцевого самоврядування, зазначеним у пункті 1 статті 2 цього закону, які звільнилися з посади або іншим чином припинили діяльність, пов´язану з виконанням функцій держави або органів місцевого самоврядування, протягом року з дня її припинення забороняється: вступати у трудові або цивільні відносини з підприємствами, установами чи організаціями незалежно від форм власності, якщо вони під час виконання функцій держави або органів місцевого самоврядування протягом року до дня припинення виконання цих функцій здійснювали повноваження з контролю, нагляду або регулювання діяльності цих підприємств, установ та організацій; розголошувати або використовувати у своїх інтересах конфіденційну інформацію, яка стала їм відома у зв'язку з виконанням службових обов´язків, за винятком випадків, передбачених законом; представляти інтереси будь-яких осіб у справах, в тому числі в тих, що розглядаються в судах, в яких іншою стороною є орган чи органи, в якому (яких) вказана особа працювала протягом року до дня припинення виконання функцій держави або органів місцевого самоврядування".

У Кримінальному кодексі України пропонується передбачити, що "одержання службовою особою вигоди у значному розмірі, законність походження якої не може бути підтверджена в установленому законом порядку, або передача нею такої вигоди близьким родичам (незаконне збагачення) - карається штрафом від п´ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років".



Люблю тебя, моя страна
СУПЕРРРРРРРРРРРРРРР!!!!!!!!!!!!

__________________________________________________

Не позволяй своим ушам слышать то, чего не видели твои глаза
так просто не голосуют, если не надо, Чечетов машет рукойsmiling smiley
вони зупили дію всього пакету законів (тобто трьох).

Блін я своїх всю ту неділю довбала, що потрібно директорів і бухів шукати, а вони мене з питанням а може не нада? А я їм - в адмінстрації жить 30 і 31 не буду, давайте зараз.

Як кажуть почула ВР наші молитви, УРА-а-а-а-а!!!)))
Михаил Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> [proua.com]

Ох и наследство экс-президент оставил, теперь нынешний почешется... Этот пакет антикоррупционных законов - как чемодан без ручки - и нести тяжело и бросить жалко.
Да, можно пока передохнуть smiling smiley [www.kievbusinesscentre.com.ua]

__________________________________________
Покупаю за 100, продаю за 500, и на эти 5 % живу.
Миша,ну вот где ты эту каку нашел???? smiling smiley))) Так все хорошо было.. Что там гонцу с плохими новостями пложено,никто не понит? smiling smiley)))))))))



Люблю тебя, моя страна
Пожалуйста, пришлите мне образец расчётной ведомости по заработной плвате мой е-мейл: kapets_@ukr.net
Всем заранее большое спасибо)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 19 з 25    Сторінки: ПершаПопередні1415161718192021222324НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000444