Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

громадська організація

Відправлено користувачем energo 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Допоможіть будь-ласка!!!!!!! ТЕРМІНОВО!!!!
Громадська організація (код 0006)зареєстрована 13.11.2009року
07.12.2009року включена в реєстр неприбуткових
Благодійні внески надійшли 09.12.2009року
як їх оподаткувати на загальних підставах чи звільняються від оподаткування ???????
та як звітувати за 2009 рік, як не прибуткова чи все таки подавати декларацію про прибуток???????
Отчитываться как неприбыльная,заполнять по инструкции)))
Дякую, я теж згідна, але не знаю як підтвердити нормативно


energo Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Громадська організація (код 0006) зареєстрована 13.11.2009 року
> 07.12.2009 року включена в реєстр неприбуткових

"ЗУ Про оподаткування прибутку підприємств", 7.11.12. Центральний податковий орган встановлює порядок обліку і подання податкової звітності про використання коштів неприбуткових організацій (неприбуткових організацій, визначених в абзаці "ж" підпункту 7.11.1, у частині обліку і подання податкової звітності за доходами, що підлягають оподаткуванню) та вирішує питання про виключення організацій з реєстру неприбуткових організацій і оподаткування їх доходів у разі порушення ними положень цього Закону та інших законодавчих актів про неприбуткові організації. Рішення центрального податкового органу можуть бути оскаржені в судовому порядку. { Абзац перший пункту 7.11.12 пункту 7.11 статті 7 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1096-IV ( 1096-15 ) від 10.07.2003 }
Набуття статусу неприбуткової організації здійснюється при її первісній реєстрації. Перереєстрація такої неприбуткової організації у випадках, передбачених законом, здійснюється без справляння будь-якої плати з такої неприбуткової організації. { Підпункт 7.11.12 пункту 7.11 статті 7 доповнено абзацом згідно із Законом N 349-IV ( 349-15 ) від 24.12.2002 }

> та як звітувати за 2009 рік, як не прибуткова чи все таки подавати декларацію про прибуток???????

Звітувати по "Податковий звіт про використання коштів НУ й організаціями", код рядка 2 (доходи), код рядка 9 (видатки). Інше - залежно від результатів вашої діяльності.

> Благодійні внески надійшли 09.12.2009року
> як їх оподаткувати на загальних підставах чи
> звільняються від оподаткування ???????

Оподатковуються згідно 7.11 статті 7.


[intal.ucoz.ua]
Дякую, тепер я знаю як відкараскатися від податківців!!!!!!!!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031999999999999