Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Довіреніснть заповнена частково на комп"ютері, частково від руки??

Відправлено користувачем Anna 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Таку довіреність ми постійно виписуєм на паливно-мастильні матеріали, вони беруть.


МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 27.07.2009 р. N 31-34000-10-10/20370

Міністерство фінансів України на запит щодо окремих питань з оформлення довіреності повідомляє.

Строк дії довіреності на одержання цінностей відповідно до пункту 8 Інструкції про порядок реєстрації виданих, повернутих і використаних довіреностей на одержання цінностей, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 16.05.96 N 99, спливає у відповідне число, зазначене у графі "Довіреність дійсна до ____". Відлік строку дії довіреності ведеться із зазначеної у довіреності дати видачі.

Заповнення у довіреності реквізитів підприємства (назви, коду, адреси, банківських реквізитів тощо) друкованим способом (на принтері), а інших даних (про довірену особу, постачальника, про перелік і кількість цінностей, що доручається отримати від постачальника) кульковою ручкою (чорнилом) Міністерство фінансів України вважає таким, що відповідає зазначеній Інструкції з дати набуття чинності наказу Міністерства фінансів України від 05.05.2008 N 647 "Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 16.05.96 N 99" (з 1 червня 2008 року).

 

Заступник Міністра
Д. Фудашкін

**********************************************************
Я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю.... smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034000000000001