Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

1дф

Відправлено користувачем Кикимора 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
1дф
Глупейший вопрос ,но надо срочно найти и показать "в одном месяце человек работал с НСЛ, в другом превысил 940 и уже без льготы оказался.В ДФ заполняем 2 строчками" , где найти порядок заполнения, что это прописано, вышел спор просто, а я по быстрому никак не нахожу.
а то уже тошно от этого вопроса, перерыла форум и инет, нашла такое мнение

работника двумя строками: одна строка с данными с льготой, 2-я строка с данными - без льготы, все одним отчетом
--- я так и сама все время делала

и такое


Две строки заполняются, если есть несколько признаков льготы, т.е. на каждый признак льготы - отдельная строка. Если хотя бы в одном из трех месяцев квартала есть льгота, а в остальных месяцах нет, то всеравно ставится признак льготы.
Re: 1дф
Порядок заповнення та подання податковими агентами податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку , пункт 3.8 .......
"Допускається наявність кількох рядків з однією ознакою доходу тільки у разі наявності у фізичної особи кількох ознак пільг за такою ознакою доходу (наявність різних пільг у кожному з трьох місяців кварталу)"


Re: 1дф
я подобный случай заполняла двумя строками

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000316