Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Курси для працівників і ПДФО

Відправлено користувачем Міра 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Допоможіть будь-ласка, у нас п-во оплачує для співробітників курси англ. мови. Але, щоб не виникало ПДФО в договорі написали "Інформаційно-консультаційні послуги для групи співробітників замовника з наступних питань:
-консультації співробітників з перекладу англомовних текстів;
-ознайомлення з лексикою, яка викор-ся при складанні міжнар. договорів та перекладу необх-х док-в.

Є додаток до договору де вказано рівень англ. мови та кількість представників і голини. Скажіть цього досить, щоб не утримувати ПДФО?
Виходячи з положень пп. 4.3.20 Закону «Про податок з доходів фізичних осіб», завідувач сектору зв'язків з громадськістю, ЗМІ та масово-роз'яснювальної роботи ДПІ у Вишгородському районі Олексій Кочат наводить перелік умов, при виконанні яких можливе неоподаткування сум оплати навчання податком з доходів:
«фізична особа має перебувати в трудових відносинах з підприємством;
сума на підготовку або перепідготовку працівника має бути сплачена на користь навчального закладу;
підготовка або перепідготовка працівника підприємства має здійснюватися за профілем діяльності або загальними виробничими потребами працедавця».


Крім того, сплачені роботодавцем кошти за навчання не повинні перевищувати суми місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженої на 1,4 та округленої до найближчих 10 гривень.
У даному ж випадку подібні виплати включаються до оподатковуваного доходу працівника як додаткове благо, оскільки кошти за навчання перераховуються приватному підприємцю, якого аж ніяк не можна назвати навчальним закладом.
Хоча, зазначає автор, є одна можливість уникнути оподаткування податком з доходів фізичних осіб – не персоніфікувати витрати в договорі про надання послуг навчання, тобто вказувати не прізвища конкретних працівників, а просто кількість осіб, які відвідуватимуть курси.
у мене так і є, не прізвища а просто кількість.... може взагалі кількість прибрати?


Підкажіть будь-ласка, як краще в договорі "замаскувати", щоб ПДФО не утримувати...? Дуже дякую.

Може в когось є щось подібне порадьте, як вийти з ситуацію.

Дякую.
Люди, будь-ласка підкажіть мені sad smiley
Уберите "для групи співробітників" и колличество сотрудников
Дякую, але я б не хотіла так все сильно закручувати, хочу все провести як консультаційні послуги, але та фраза про кількість слухачів мене трішки лякає... думаю, що податкова буде наполягати на ПДФО, навіть якщо не вказувати прізвищ... можливо в когось є якісь міркування. Буду, дуже вдячна
Люди, якось треба закрутити в договорі, щоб не було персоніфікації...тобто для прикладу є додаток в ньому значаться 4 рівні англійської мови і навпроти них кількість представників замовника, що отриму консультації з перекеладу англомовних документів. Як так написати, щось типу того, що працівників не можна персоніфікувати, бо вони змінюються на консультаціях в залежності від складності документів..... може хтось допоможе сформулувати.... sad smiley Будь-ласочка
скажіть, що розуміється під "3% від фонду оплати праці звітного періоду" ?......якщо в мене працівники їдуть на навчання на місяць, то брати місячний ФОП?
чи можу я вважати Договір про навчання працівників як запрошення приймаючої сторони?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00052199999999991