Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Не могу понять куда девать отпускные в новой ежемесячной персонификации!

Відправлено користувачем Victory 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Помогите пожалуйста, понять как заполняется табл.6 и 7 в дод.4
Для примера: сотрудник был в отпуске 11.01.10-24.01.10, допустим ему начислили 800,00 грн отпускных. Весь ФОТ =2000,00 грн.
Как правильно этими данными заполнить табл.6 и 7?

1) табл.6 гр.10,11 =2000; гр.12 =40грн.
табл.7 гр.12,13 =800; гр.14-не заполняется

2) табл.6 гр.10,11 =1200; гр.12 =40грн.
табл.7 гр.12,13 =800; гр.14-не заполняется

3) табл.6 гр.10,11 =1200; гр.14=24 грн.
табл.7 гр.12,13 =800; гр.14=16 грн.

4) табл.6 гр.10,11 =2000; гр.14=40 грн.
а табл.7 вообще не подаётся так как отпуск не переходящий

Буду очень благодарна за помощь!!!!
Victory Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Помогите пожалуйста, понять как заполняется табл.6
> и 7 в дод.4
> Для примера: сотрудник был в отпуске
> 11.01.10-24.01.10, допустим ему начислили 800,00
> грн отпускных. Весь ФОТ =2000,00 грн.
> Как правильно этими данными заполнить табл.6 и 7?
>
> 1) табл.6 гр.10,11 =2000; гр.12 =40грн.
> табл.7 гр.12,13 =800; гр.14-не заполняется
>
> 2) табл.6 гр.10,11 =1200; гр.12 =40грн.
> табл.7 гр.12,13 =800; гр.14-не заполняется
>
> 3) табл.6 гр.10,11 =1200; гр.14=24 грн.
> табл.7 гр.12,13 =800; гр.14=16 грн.
>
> 4) табл.6 гр.10,11 =2000; гр.14=40 грн.
> а табл.7 вообще не подаётся так как отпуск не
> переходящий
>
> Буду очень благодарна за помощь!!!!



На сколько я поняла семинар, то вариант 2).
Хотелось бы услышать кого-то из ПФ, конечно...

Не падай духом где-попало!
А как я поняла из семинара дод.6 = аналог инданных


Таблиця 7 формується та подається страхувальником до органу Пенсійного фонду за наявно-сті нарахувань застрахованим особам протягом звітного періоду, а саме:
• суми оплати перших п'яти днів тимчасової непрацездатності (лікарняні за рахунок коштів роботодавця);
• суми допомоги у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю (лікарняні за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності).
• суми заробітку (доходу) за дні відпустки.
• суми заробітку (доходу), нараховані на підставі бухгалтерських та інших документів, відповідно до яких провадиться нарахування (обчислення) або які підтверджують на-рахування (обчислення) заробітної плати (доходу), грошового забезпечення у попере-дніх періодах, на яку страхувальником або органом Пенсійного фонду донараховано страхові внески відповідно до чинного законодавства
• суми заробітку (доходу), нараховані на підставі бухгалтерських та інших документів, відповідно до яких провадиться нарахування (обчислення) або які підтверджують на-рахування (обчислення) заробітної плати (доходу), грошового забезпечення у попере-дніх періодах, на яку страхувальником помилково нараховано страхові внески.
• суми перерахунків заробітку (доходу), пов'язані з уточненням кількості відпрацьова-ного часу у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю
Правила заповнювання цього звіту – згідно "ПОРЯДОК формування та подання страхува-льниками звіту щодо сум нарахованих внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне стра-хування органам Пенсійного фонду України".
Я так вижу, что большинство за вариант 2? winking smiley Как всегда так просто не разобратьсяwinking smiley
А если сдавать "пустышку" за январь ,какие заполнять таблицы?
Заюлька Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> А если сдавать "пустышку" за январь ,какие
> заполнять таблицы?


Заюлька, ну какого... писать этот вопрос в данную тему. каким боком он больничных касается?
К тому же можно было попробовать залезть в соседние темы и почитать для начала ответы на эти вопросы, которые уже были неоднократно! Зачем мусорить?
Интересно , это бухгалтера у нас такие умные? А еще удивляются , че мы так плохо живем...
По -теме, скорее всего ярлык с прочерками сдается. А чтоб точнее, звоните в ПФ и спрашиваете!

Не падай духом где-попало!
Судя по всему - сдается только ярлык, если пустышки. Хотя я не исключаю, что по разным ПФ будет разнообразие вариантов smiling smiley
Так однозначного ответа на вопрос звучащий в теме и не нашли! А меня он так же волнует (сотрудник пол месяца был в отпуске, остальное работал)

Может за месяц, кто то что то выяснил?
по отпускным второй вариант, а пустышки сдавать вообще не надо, только ярлык
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00057299999999999