Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

взаєморозрахунки з постачальником

Відправлено користувачем Ejka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
так склалася ситуація, що в травні 2009 було оприбутковано товар від ТОВ "Н", через деякий час керівник сказав змінити програмістові ціни (зменшити) в прибутковій накладній (працюєм в 1С). Як згодом вияснилось, ніяких підстав для такого зменшення не було (директор наплутав з цінами від постачальника), але вже нічого не перероблялося. Тепер виходить, що по документах в нас більший борг, неправильно оприбуткований товар.... як можна виправити цю ситуацію? чи можна віднести цю заборгованість до витрат і підписати нормальний Акт звірки?
невже ніхто не має ніякої думки по цьому питанню?
Думаю, надо откорректировать нераспредел.прибыль в бух.учете на разницу в ценах (если товар продан) и увеличить кредиторку, а также откорректировать ВР


честно сказать, никогда такой ситуации не было.... А вообще это нужно видеть, чтоб вам помочь.... Но по идее не правильно оприходованная накладная - не имеет права на вр.... а сам товар висит на остатке или уже продан?
товар вже давно проданий. неправильно оприходувано по цінам, номенклатура і кількість правильна. я розумію, що ситуація заплутана, але хотілося би закрити її раз і назавжи - в ідеалі на основі підписаного Акту звіряння розрахунків відкоригувати заборгованість перед постачальником. як це зробити?
1. Подписываете акт сверки.
2. Вычисляете разницу в ценах.
3.На эту сумму делаете ручную проводку Д 44 - К 63 (если операция была в прошлом году или раньше).
4. Ручной же проводкой корректируете ВР с отражением в декларации в стр.05.2.
5. Проверяете, что отражено по НДС (нет ли ошибки).
Виктория-3, Дякую!!! Дякую!!! Податкові накладні від цього постачальника правильні, і по дод.5 все сходиться. Тоді по ПДВ виходить нічого не коригувати?
Ще питання... хочу уточнити, з ВВ знімати всю накладну? sad smiley багатенько виходить. і на який закон чи методику і т.д. ссилатися?
Зачем всю? вы ж отразили ВР по приобретению (например) - только цена приобретения у вас занизилась -если я правильно поняла. Теперь вы вносите исправления - увеличиваете ВР по правильной накладной, так?
Виктория-3 Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Зачем всю? вы ж отразили ВР по приобретению
> (например) - только цена приобретения у вас
> занизилась -если я правильно поняла. Теперь вы
> вносите исправления - увеличиваете ВР по
> правильной накладной, так?
так, була занижена ціна. Але tanyushka2410 писала, що "Но по идее не правильно оприходованная накладная - не имеет права на вр". тому я зрозуміла,що знімається вся сума накладної з ВВ. Виходить, мені просто відкоригувати ВВ по правильній накладній? ( в моєму випадку - збільшити на суму помилки)?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000332