Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Зарплата

Відправлено користувачем Lanna_l@ukr.net 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Зарплата
Допоможіть мені будь-ласка, Я недавно влаштувалась на роботу, де є дерслужбоці. Як мені відомо, їх заробітною платою повинні бути такі головні- обовязкові складові: оклад, доплата за ранг, яка входить в оклад, надбавка за вислугу років. Також може платитися надбавка за високі досягнення у праці, інтенсивність, але це не є обовязковою надбавкою. Але в даній редакції газети починаючи з 90-х років платились: оклад, та інтенсивність 50 % від окладу усим працівникам, оскільки колектив дуже маленький 10 чоловік. Але що ж мені робити, якщо надбавка за вислугу років є обовязковою, і якщо впровадити виплату цієї надбавки, тоді, деяким працівникам я автоматично знижу заробітну плату, так наприклад редактору належить 40%надбавка за вислугу років, а зав. відділом гром-політ. життя - 15%. Поперше я занижую обом працівникам заробітну плату, а потруге, якщо на протязі 10 років всі премії, які виплачувалися працівникам були однакові, але ще ж є і недержслужбовці, операт.коп. набору, яким раніше також платили 50 % інтенсивності. Як мені розібратися в даній ситуації, що непорушувати законодавства чи доходів працівників, які протягом 10 років рівноправно отримували 50 % до окладу. Будь-ласка допоможіть. Завчасно вдячна.
Re: Зарплата
Читацький
Обговорення публікацій «Дебету-Кредиту». Зауваження та пропозиції на адресу редакції «ДК». Передплата, доставка.

_____________________________________________________

"И сказали люди, это пришел тот, которого мы ждали" ©Л.И.Брежнев.
Трубы могут быть бумажными, но документы должны быть железными.
Re: Зарплата
Дякую, Alf smiling smiley
Lanna_l@ukr.net, я перемістила Вашу тему в розділ "Бухгалтерська практика".


Re: Зарплата
Порядок выплаты надбавок госслужащим регулируется Постаномлением КМУ № 268 от 09.03.2006. Составляющие зарплаты - оклад, доплата за ранг (она отдельна - никуда не входит), надбавка за выслугу лет, которая считается в процентном соотношении от оклада и ранга, Это-обязательные выплаты. Там есть еще несколько специфических видов надбавок и доплат.
Надбавка "за високі досягнення у праці та за виконання особливо важливої роботи", - 50% от оклад+ранг+выслуга лет., является ситмулирующей. Она может и вообще не выплачиваться, можно установить более низкий процент.

Можете вообще ее не выплачивать, а регулировать все премией.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00023900000000004