Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Дека по прибыли

Відправлено користувачем Даша 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Дека по прибыли
В декларации по приб. за 1кв. не верно расчитана убыль по складу., т.е. завышена.
Подскажит, как исправить ошибку в текущей декларации?
Re: Дека по прибыли
Допоможіть мені виправити ситуацію, у 1кв, помилково до ВВ віднесли авансову оплату нерезиденту, у 2 кв отриманор акт від нерезидента, тобто фактично треба було ці ВВ включити у деку за 1 півр.
1. Чи треба мені виправляти деку за 1 кв?*
2. З якої суми рахують 5% штрафу
Re: Дека по прибыли
Я думаю, що мені треба все ж виправити, тому роблю через поточну деку.
Н-д, .
У попередній деці було ВД-10 000, ВВ - 8000, Прибуток - 2000, пода на прибуток 500 грн.
помилково включено -1000 грн, що є авансовою оплатою нерезеденту, у 2 кварталі отримано акт, і саме у другому кварталі по даті акту слід було віднести цю суму до ВВ.

Отже, я ставлю цю тисячу у ВВ, а також роблю у стр. 05.2= - 1000
І у 1 кв повинно було вийти 10000 - 7000=3000*25%=750 грн. Сума недоплати 750-500=250 грн. Штраф = 250*5%=12,5 грн.


Все вірно?
Але у мене тоді вийде, що ВВ по імпортному платежу 0 грн (+1000 у ВВ стр. 04.1, і - 1000 у стр 05.2?)...може я щось напутала?


Re: Дека по прибыли
//Але у мене тоді вийде, що ВВ по імпортному платежу 0 грн (+1000 у ВВ стр. 04.1, і - 1000 у стр 05.2?)...може я щось напутала? //-це я вже зрозуміла, smiling smiley
Re: Дека по прибыли
при проведении акта во 2 квартале пойдут ВР, штраф правильно.
даша smiling smiley) готовитесь smiling smiley)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000278