Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Привіт всім. Під час останньої здачі декл. по ПДВ за січень сказали, що наступного разу необхідне обов*язково письмове роз*яснення щодо рядку 26. (Голосіївка)Без цього не приймуть звіт. Я розумію, що це маразм і звітною формою це не передбачено, але що робити? Хтось таке писав? Що вони хочуть, щоб їм написати? Чи плюнути на все і здавати як і раніше?
Як у Голосіївській ДПА хочуть бачити запізнілі Податкові накладні?
Дякую
Мне в Голосеевке ничего не говорили писать, 26 тянется долго....
В Соломенской тоже буря была, у кого больше года висит.
Не принимали. И разъяснения им не надо было - требовали ставить во возмещение, которое не деньгами, а на уменьшение кредита.
Сейчас отправляю по электронке, пока не звонили


Ну хто здавав у Голосіївку за січень деку по ПДВ із даними по запізнілих накладних? Як вони вимагали їх показувати?
Прийшов лист з проханням роз"яснити 26 рядок
А я теж думаю, як роз*яснити. У них же є всі дані, з чого цей рядок складається.
Тетяна Автор строк:
-------------------------------------------------------
> Ну хто здавав у Голосіївку за січень деку по ПДВ
> із даними по запізнілих накладних? Як вони
> вимагали їх показувати?




10-я строка
Тобто не хотіли додатку 1 і рядка 16,4?
В Киево-Святошинской ДПИ деку зя январь с 26-ой строкой не принимали. Только с письменным обьяснением, при этом в обьяснении можно писать что угодно. Только занести бумажку в канцелярию.
Не хотелось скандалить, отписались и сдали. Инспектор очень благодарила.
Тетяна, все зависит от того, почему именно у вас эта строка. Например, на моем предприятии было взято оборудование в лизинг и при поставке была получена налоговая накладная на почти на 5 млн грн. И вот почти год тянется минус в 26 строке. Пишу: "отрицательное значение НДС возникло в следствии получения оборудования в фин. лизинг и налоговой накладной по этой операции в ____ месяце 20__ года. По итогам отчетного периода данное отрицательное значение не погашается текущими налоговыми обязательствами."
У меня в Голосеевской тоже попросили пояснення. Я сказала, что у меня нет возможности ездить туда-сюда для сдачи отчета, тем более, что это законодательно не установлено. Попросили со следующим отчетом подать и пояснення.
А принятые с опозданием НН я отразила в Додатке и строке 16.4 (Інші випадки)
В Соломенке у меня отлично принимают с 26 строкой, но правда только при условии, что сдать можно после 20-го числа и со штрафом за несвоевременно поданую.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034000000000001