Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

разница в тарифах на коммунальные услуги

Відправлено користувачем klyukva 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Коммунальному предприятию из бюджета возместили разницу в тарифах за прошлые года. По бухгалтерским проводкам доход мы отдавали на 718 счет, который списывали на 791. Можно ли сразу по банку списывать эти суммы на 441 счет, минуя 718 и 791?
Извините, хочу уточниться...
ДТ311- КТ 480
ДТ480- КТ 441 ????...или все же через 7 класс?


Нет,
ДТ311- КТ по счету задолженности бюджета.

Доход Вы повторно не отражаете, ведь он уже был отражен (ДТ 718 КТ 791). Но было бы коректнее использовать не сч. 718, а сч. 69 (доходы будущих периодов).
klyukva Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Извините, хочу уточниться...
> ДТ311- КТ 480
> ДТ480- КТ 441 ????...или все же через 7 класс?

як пише ПСБО 15 - п. 19. Цільове фінансування для компенсації витрат (збитків), яких зазнало підприємство, та фінансування для надання підтримки підприємству без установлення умов його витрачання на виконання у майбутньому певних заходів визнаються дебіторською заборгованістю з одночасним визнанням доходу.

тобто щорічно цю різницю в тарифах ви би мали відображати проведеннями Дт 377 (641) Кт 48- показали заборгованість бюджету вам, а тоді визнали на цю суму дохід Дт 48 Кт 718

Тепер коли отримуєте кошти робите просто Дт 311 Кт 377(641)

Може варто зараз проробити ці проведення, тільки дійсно якщо воно стосується минулих років, то вже закриваєте не на 718, а на 441

Можно теперь в догонку следующий вопрос...Вся проблема с дотациями возникла из-за Формы № 2. Дотации прошлых периодов я не должна показывать в текущей Форме № 2. Если я сейчас сделаю проводку на 718, как быть с Формой № 2, исключать эту сумму, она ведь должна идти на 791?..
я ж вам написала. Робите замість Дт 48 Кт 718 проведення Дт 48 Кт 441, бо це стосується минулих років. А отже сума цього цільового фінансування вам не потрапить в форму 2

Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034000000000001