Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

33,2 или 4%

Відправлено користувачем ольга 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
33,2 или 4%
у нас директор инвалид 3 группы,он же соучредитель и он же где то там еще и частный предприниматель,сколько начислять пенсионного 33,2 или 4%
Re: 33,2 или 4%
у вас он должен быть на основном месте работы, с трудовой + справка МСЕК = тогда 4%
Re: 33,2 или 4%
А з якої дати 4% в ПФ?
Довідку МСЕК (інваліду) видано 18/08/08р., час настання інвалідності 01/07/08р., повторний огляд.
МСЕК прислав на підприємство повідомлення про результати огляду МСЕК, де вказано, що огляд пройдено 18/08/08, і що огляд повторний.
А взагалі - я щаслива. Мені інвалідність дали на цей раз безстроково. А це значить, що не треба щороку той дурацький медогляд проходити. Мій зруйнований суглобчик від цього не виросте smiling smiley)


Re: 33,2 или 4%
Анфисочка а где это написано по поводу основного места??????
Re: 33,2 или 4%
ЗАКОН УКРАЇНИ


Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування

Стаття 4. На обов'язкове державне пенсійне страхування встановлюються ставки збору у таких розмірах:

....

Для підприємств, установ і організацій, де працюють інваліди, збір на обов'язкове державне пенсійне страхування визначається окремо за ставкою 4 відсотки від об'єкта оподаткування для працюючих інвалідів та за ставкою 33,2 відсотка від об'єкта оподаткування для інших працівників такого підприємства.
...

Шото не вижу я сдесь ограничения по поводу совместителя???
Так шо прошу просветить
Re: 33,2 или 4%
4 % начислять и на совместителя и на основном месте работы. Ограничения нет.
Re: 33,2 или 4%
Аннализа та я знаюsmiling smiley Просто Анфисочка уже как мне показалось второй раз такое на форуме пишет - а мою просьбу обяснить такое умозаключение не отзывается sad smiley
Re: 33,2 или 4%
поддреживаю Анфисочку.
- инвалид должен работать по "основному" месту работы
- должен проработать минимум 6 мес в году на предприятии (чтобы зачёлся предприятию)

Закона под рукой нет, вышеизложенное - из практики и консультации Областного отделения фонда защиты инвалидов.
Re: 33,2 или 4%
Причем здесь это????
Вопрос стоит о ставке отчислений в пенсионный, а не о фонде инвалидов. Читайте повнимательней. Консультации разные бывают тем более в госорганах
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030700000000006