Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Акт выполненных работ

Відправлено користувачем buhgalter 24 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите пожалуйста.Наша фирма авто перевозчик.Водитям часто во время рейса оказывают услуги шиномантажа ЧП, при этом чпшники актов выполненных работ не дают.Имеем ли мы право ставить такие расходы в ВР?И если можем то где это можно почитать?
А какие доки вам дают?
Подготовьте сами акты - ЧП подпишет и даст квитанцию об уплате (ЧПЕН)


Нам дают товарный чек на услуги.
//Нам дают товарный чек на услуги.//
А там есть штамп "оплачено"?
долго ли поставить...
такой штамп не обязателен
товарн.чека вполне достаточно - если он отвечает усем требованиям (которых нетуsmiling smiley)) я смотрю, чтоб там было название ЧПЕНа, номер, дата, перечень услуг, цена, сумма, подпись
Я просто переживаю что б налоговая не пришла и не забраковала такие услуги без акта от ЧП
Люди, караул!
Надаємо послуги з обслуговування офісної техніки.Клієнтам даємо акт виконаних робіт, який підписують представники замовника й виконавця й засвідчується печатками з обох сторін. Сьогдні одна бух. з претензією: акт повинен підписуватися ТІЛЬКИ ДИРЕКТОРАМИ замовника й виконавця!!! про це в якійсь постанові написано, а я її в очі не бачила. Може хто зустрічав таке - то тикніть мене носом. angry smiley

подписывает уполномоченное лицо, если есть приказ допустим на кого-то возложены полномочия, то это не обязательно директор
Ну ваще-то в акте сверху есть графа "Затверджую"_______ Директор (подпись). Но если действительно по приказу функции переданы другому, то зам. директора вполне могёт подписувать. Или еще кто-то,кто уполномочен.

-----------------------------------------------------------
Я люблю тебя, жизнь, и надеюсь, что это взаимно! smiling smiley

Если каждый человек сделал счастливым хотя бы одного - себя, мир был бы полон счастливыми людьми!
Ми в 1с зробили акт без графи "затверджую". У нас послуги від 50грн/штука smiling smiley
Ну напишемо наказ на уповноваженого підписувати акти. Іщо, кожному клієнту його показувати? Клієнтів десь тридцять за день - як мінімум smiling smiley

Valentina Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Ми в 1с зробили акт без графи "затверджую". У нас
> послуги від 50грн/штука smiling smiley
> Ну напишемо наказ на уповноваженого підписувати
> акти. Іщо, кожному клієнту його показувати?
> Клієнтів десь тридцять за день - як мінімум smiling smiley

аналогично. Право сотрудников подписывать определенные документы у нас прописано в приказе об учетной политике, но пока с такими претензиями еще никто не обращался.
Quote
Valentina
Люди, караул!
Надаємо послуги з обслуговування офісної техніки.Клієнтам даємо акт виконаних робіт, який підписують представники замовника й виконавця й засвідчується печатками з обох сторін. Сьогдні одна бух. з претензією: акт повинен підписуватися ТІЛЬКИ ДИРЕКТОРАМИ замовника й виконавця!!! про це в якійсь постанові написано, а я її в очі не бачила. Може хто зустрічав таке - то тикніть мене носом. angry smiley

То поміняйте тій бух, яка з претензією, акт - дайте за підписом директора та й усе. Хто без претензій - то давайтеза підписом представниківsmiling smiley. Акт - це первинний документ, який складається у момент передачі результатів робіт, послуг і підписується особами, на те уповноваженими. А от хто на що уповноважений - такого у законодавстві немає. "По умолчанию" керівник підприємства уповноважений НА ВСЕ. Тому бухгалтер і перестраховується.
Helen2009: я б так і зробила. Але та бух. говорила зі мною таким тоном, що я принципово не хочу їй міняти (врєдна я тьотка)
Колись я їй допомогла. І от тепер - скандал майже. По принципу "кто людям помогает, тот тратит время зря"

нет нормативно установленной формы акта выполненных работ, кроме акта КБ2
значит нет и требований к реквизитам

а то что есть, по ссылке, раздел Документооборот

Следите за
[www.ukrnalogi.ho.ua]
Quote
Valentina
Helen2009: я б так і зробила. Але та бух. говорила зі мною таким тоном, що я принципово не хочу їй міняти (врєдна я тьотка)

smoking smileyну якщо "тоном"....то я би теж не мінялаsmiling smiley))
А еще при комплексной проверке наезжали по поводу отсутствия фискального чека.

Якобы без него не имеем права компенсировать сотруднику потраченные деньги.
Товарный чек не катит. Даже со всеми рег.доками и платежкой.
В акт не списали-единичный случай на сумму 7грн.

А как в принципе?
Обосновано ли это замечание?
Ведь сумма могла быть и 10 000.
Що я вичитала:
в акті поаинні вказуватися посади осіб, які його підписують. Ото й усі "новшества" п. 2,4
[zakon.rada.gov.ua]

6й абзац Приказа Минфина №59 от 13.03.2008

Підтверджуючими документами є розрахункові документи
відповідно до Законів України "Про застосування реєстраторів
розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування
та послуг" ( 265/95-ВР ) та "Про оподаткування прибутку
підприємств" ( 334/94-ВР ). ( Розділ доповнено абзацом згідно з
Наказом Мінфіну N 179 ( z0247-03 ) від 04.03.2003 )

Руководствуйтесь ЗУ о Прибыли. Он предусматривает ряд случаев, в которых можно включать в ВР (а значит и возмещать) расходы без фискальных чеков (на основании прямо прописанных в законе документов)
Ці послуги мене доконають.
ФОП надав послуги приватній особі з ремонту блока живлення. Видав квитанцію, де є реквізити ФОПа, найменування послуги, сума. Чи являється така квитанція актом виконаних робіт? Клієнт до квитанції ще требує акти виконаних робіт sad smiley
Щось я ніде не знаходжу.

Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036700000000001