Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

І знову відшкодування ПММ

Відправлено користувачем binana 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!
Ситуація: керівник бажають узаконено заправляти автомобілі регіональним менеджерам (співпраця на основі договору про маркетингові послуги), а також платити за мобільний зв'язок . Договори оренди а/м укласти не можливо. В який спосіб це можна організувати? Звичайно, хочеться з ВВ і ПК і без ПДФО.
Дякую.
Напевно, щось дуже дурнувате питаю, але чи можливо без дод.блага, в нашому випадку, списувати паливо з балансу.
Я вважаю, що ні. Начальник - навіть дуже емоційно доказує, що якщо договором передбачити, то все можна. А як передбачити? Підстава для списання?
Нехай начальник покаже де вичитав таке!


Без договору завіреного натаріусом "никак".
Будь-ласка, просвітіть.
Автомобілі в оренду взяти не можливо, бо вони в под. заставі.
Якщо паливо продавати тим менеджерам, то ж, напевне, там свої нюанси? Акциз?...
А мобільний, як оформити?
Компенсація не проходить, бо ПДФО; в послуги не сховаєш, бо куди з балансу це все добро дінеш (ВВ і ПК ой як бажані).
Чудеса!
Дякую.

smiling smiley Якщо я буду такою як всі, тоді хто буде такою як я?
//Якщо паливо продавати тим менеджерам, то ж, напевне, там свої нюанси? Акциз?... //
продавать можно как обычный товар, как и карандаши или ручки, никаких особых нюансов
Дякую, вже легше...
Тільки хто б то за них екологію рахував і платив?
З мобільним, це не пройде...
//Тільки хто б то за них екологію рахував і платив? //

вы про забруднення? физлица-НЕпредприниматели не платят
Дякую, ЯНТА. Це я знаю, але всі вони СПД на єдиному.
У меня когда-то был случай подобный вашему. Аудиторы сказали что бензин продавать нельзя, т.к. для продажи бензина нужна лицензия. Но это правда давно было, может уже что-то изменилось.
Читала статью в лиге, что в этом году в законе "о Лицензировании" этот вид деятельности не предусмотрен! поэтому можно без лицензии
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00051899999999999