Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Бухгалтера - не позорьтесь

Відправлено користувачем SV_KH_76 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 7    Сторінки: Попередні1234567Наступна
Монна Нонна Автор рядків:

> Вы ведь не захотите пользоваться услугами
> водителя, который на каждом перекрестке будет
> выходить на форум автолюбителей и спрашивать, а
> "шо ото воно мигае красненьким, желтеньким и
> зелененьким? И куды мени йихать?"


Ну,заради справедливості хочу відмітити ,що більшість "тупих" питань задається тут з іншим мовним акцентом smiling smiley))...ніж в наведеній ситуйовіні про світлофор...Я правильно розгадав ? smiling smiley))


Апе сут ітеми - тема створена як конфліктна і задля конфлікту..Та і чому дивуватися ?..сам бухгалтер і знаю ,що найбільше стерв збирається в нашій професіїsmiling smiley))))


З.І, Задрити - не добре...заздрість - гріх smiling smiley)..Чому заздрите? Тому ,що в молодих бухгалтерш і сіськи упругіші і целюліту менше grinning smileygrinning smiley..

Що поробиш,бабоньки...Вони такі як ви ще будуть...а от ви такими як вони - вже ніколи smiling smiley)))

З,З.І Пардон,що не допомагаю по бухгалтерії...Я її просто не люблю....Вмію, получається..але витрачати ще і свій вільний час на цю фігню, яка за 14 років набридла гірше переної редьки своєю рутиною - не можу навернутися...Чес-слово ,хрест на пузі зеленим маркером smiling smiley))

З.З.З.І Краще не соромитися задати дурне питання, ніж самовпевнено робити дурість...ІМХО з практики.
Ще одне ЗІ...Про стерв написано як компліман,а не як образа smiling smiley))))....Як там у Алєгрової : "Всє ви баби стєрви" (майже цитатат) grinning smiley
Степан, ти нічого не зрозумів...
Особливо про сіськи... адже "молодими" бухгалтершами можуть бути люди різного віку та статі, і сіськи тут ні при чому...
Я в 23 роки вже сама керувала бухгалтерією з трьох бухгалтерів, і всі вони були мене набагато старші.

Про бухгалтерію треба думати, а не про дівчат та сіськи smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера


звиняюся - не в 23, а в 25 років smiling smiley забула точну цифру smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Степан Автор рядків:
-------------------------------------------------------

> З.І, Задрити - не добре...заздрість - гріх
> smiling smiley)..Чому заздрите? Тому ,що в молодих бухгалтерш
> і сіськи упругіші і целюліту менше grinning smileygrinning smiley..
>
> Що поробиш,бабоньки...Вони такі як ви ще
> будуть...а от ви такими як вони - вже ніколи....

Может я и не все темы прочитала, но по моему здесь не прозвучало ни одного вопроса типа: "помогите у меня целлюлит!!! " или "О боже при проверке выяснилось, что у моего зама грудь упругие!!! Помогите... " Вот Вам видимо и некогда "фигнёй на форуме страдать", необходимо же перешарить весь инет и сравнить у кого что упругие...smiling smiley smiling smiley smiling smiley

******************************************************************
СПАСИБО ВСЕМ ЗА ПОМОЩЬ!
Степан Автор рядків:
-------------------------------------------------------

> З.З.З.І Краще не соромитися задати дурне питання,
> ніж самовпевнено робити дурість...ІМХО з практики.

А здесь на 100% согласна!!! Только почитав эту темку, лучше ещё раз "пошевелю бабочками" прежде чем задать глупый вопрос, ведь действительно вопросы попадаются странные... и взбесить могут кого угодно...

******************************************************************
СПАСИБО ВСЕМ ЗА ПОМОЩЬ!
Монна Нонна Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Про бухгалтерію треба думати, а не про дівчат та
> сіськи smiling smiley


Відведи і заступи...smiling smiley))..Це ж якою нудною людиною потрібно бути ,щоб у вільний від роботи час думати про бухгалтерію...Хоча на зустрічах бухгалтерів таких навалом.....,коли люди ,після роботи , в кафе за стаканчиком вина починають обговорювати якусь постанову чи правильність проводок..Тьфу grinning smiley...."Калькулятор вздовж мізків ,рахівниця впоперек"....Оце основна причина відношення до нашої професії інших людей,а не те ,що хтось із молодих задає якісь питання....
А про сіськи та інше я привів як причину того,чому старші бухгалтерші та інспекторші так ненавидять молодих бухгалтерш/інспекторш...Другої причини немає smiling smiley)..Звичайна заздрість...А все інше про недосвідченність та "багато хочеш" - це все спроби маскування smiling smiley))

2 morozea

Я сам якось розбираюся по яких сайтах мені ходити...а згідні Ви зі мною - чи ні....мені ото якось по -барабану,пардон....Я не шукаю признання та визнання власної правоти від незнайомих мені людей smiling smiley))...Бажання образити в ці рядки не вкладав....Просто прийміть як факт.smiling smiley

2 олл
А взагалі-то дійсно,для молодих бухгалтерів - користуйтеся пошуком....Відносно ж всього іншого (для критиків молодих) - то це право модераторів та адміністраторів сайту вирішувати які питання мають право на існування ,а які "дурні"...Цей сайт не ваш(для "старичків")...ви тут такі самі гості ,як і всі інші......і ви встановлювати власні правила маєте таке саме право ,як київські бомжі десь на Майдані по відношенню до туристів ..пардон за алегорію smiling smiley)....

Тому для мене ця тема являється спробою перенесення срачу з Бензиновго (бо там уже майже всіх виїли) і на Бухгалтерський...Дехто вирішили ,що у них є право повчати інших життю....А у вас хто питав ?...Лізете як старі баби до молодих лише з одною ціллю - погадити молодим smiling smiley)..Та козирнути власним професіоналізмом....

Да-да...Час іде ,все змінюється...це років 7-8 тому ви ставили на місце занудних бухгалтерш ,які лізли зі своїми повчаннями в кожну тему ,де намагалися поспілкуватися на не бухгалтерську тему...Але час проходить і ви самі зайняли їх місце...."Дракон помер! Слава Дракону"
Особисто я не бачу заздрощів, срача і повчань ні на Бензиновому, ні тут....
Як ти сам казав - що людина хоче - те вона і бачить навколо себе smiling smiley
Я тут бачу тільки буквочки на екрані, та тільки зміст написаного, а які тітьки або якого розміру хм... ноги в автора - мене цікавить менш за все.

Та і справа не в питаннях як таких, і не в тому, у кого знань та цицьок більше, а в честі нашої професії взагалі. Яка різниця, на якому сайті існує непрофесіоналізм, але він існує. І не тільки в бухгалтерії. А скрізь, починаючи з найвищих посад держави...

Студенти не хочуть вчитися, кваліфіковані кадри вже не потрібні, якщо людина, яка працює на робочому місці, не володіє азами своєї ж роботи... Я маю на увазі найманих професійних працівників, а не тих, хто бухгалтерить в сімейному бізнесі.

(Звісно, це все не ви, учасники даного форуму, а хтось інший. А тут всі хороші smiling smiley )

Ото і маємо в країні те, що маємо.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
grinning smiley

Мене не цікаві переходи на "згальнодержавне" та "скрізь по державі"...Те треба в той бік зливати дискусію яку ви самі почали.....

Дана тема не загальнодержавна smiling smiley)..В ній приймають участь конкретні учасники ...які чомусь вирішили ,що вони мають право встановлювати десь власні правила.....


Які слова...."непрофесіоналізм"....smiling smiley)...Я не бачив ,що адміністрація цього сайту вивісила об"яву "вхід лише для професіоналів"....Ти бачила ? smiling smiley)..Я - ні....Цей форум якраз і створений, щоб більш професійні допомагали менш професійним...на добровільних началах ..А не хочеш - ніхто нікого непримушує...І мені не дивно,що хтось тут задає питання про те, як там зробити якісь прості проводки..нехай навіть і в 154-ий раз хоча б за 8 років....Мене більше зачепило те ,що якісь "профі" вирішили ,що вони мають право тут вичитувати інших за це...

Не модератори ,не адміністратори ДтКт.....,а якісь "профі"...Хоча ,якраз редакція цього форуму і журналу якраз і зацікавлені в меншій професійності молодих бухів....Якщо всі будуть такими профі,якими намагаються себе тут показати з самого початку...то хто ж буде купувати журнал?smiling smiley))..І по вухах від адміністрації можуть получити не "молоді бухи" ,а "профі" які ,своїми бажаннями повипендрюватися у цій темі ,дещо заважають іміджу ДтКт...І помітьте ,дана площадка форумів і журнал і існують якраз за гроші "молодих бухів" smiling smiley)

Але..з іншого боку....чому я дивуюся ? grinning smiley
Монна Нонна Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Особисто я не бачу заздрощів, срача і повчань ні
> на Бензиновому, ні тут....
> Як ти сам казав - що людина хоче - те вона і
> бачить навколо себе smiling smiley
> Я тут бачу тільки буквочки на екрані, та тільки
> зміст написаного, а які тітьки або якого розміру
> хм... ноги в автора - мене цікавить менш за все.
>
> Та і справа не в питаннях як таких, і не в тому, у
> кого знань та цицьок більше, а в честі нашої
> професії взагалі. Яка різниця, на якому сайті
> існує непрофесіоналізм, але він існує. І не тільки
> в бухгалтерії. А скрізь, починаючи з найвищих
> посад держави...
>
> Студенти не хочуть вчитися, кваліфіковані кадри
> вже не потрібні, якщо людина, яка працює на
> робочому місці, не володіє азами своєї ж роботи...
> Я маю на увазі найманих професійних працівників, а
> не тих, хто бухгалтерить в сімейному бізнесі.
>
> (Звісно, це все не ви, учасники даного форуму, а
> хтось інший. А тут всі хороші smiling smiley )
>
> Ото і маємо в країні те, що маємо.

+100

"Голова на то дана, чтобы думала она." smiling smiley))) а не для того, чтобы вконец заниматься информационным иждивением.
Я не против помощи в непонятных вопросах, я против элементарного бухликбеза на форуме. smiling smiley

____________________________________________

- А зачем вы стояли на майдане?
- Против олигархов, за свободу!
- А зачем опять олигарха выбрали?
- Сдохни, путинский раб, ватник, сволочь, сдохни!. .
У меня вопрос созрел: а зачем те, кто не знает элементарного в учете лезут в бухгалтерию? Денег захотелось? Или в маникюре и в офисе работать?

Жизнь - штука сложная. И непредсказуемая. Но все всегда к лучшему.
Танюшка Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> У меня вопрос созрел: а зачем те, кто не знает
> элементарного в учете лезут в бухгалтерию? Денег
> захотелось? Или в маникюре и в офисе работать?

Всі колись починали.....Та і далеко не всі наші навіть ВУЗИ дають чудові знання навіть в основах бухобліку ...А якщо врахувати скільки працює бухгалтерами (і не поганими ) людей без економічної освіти...то.....Так і вони колись починали.

а бухгалтерія - далеко не найгірша професія...краща ніж продавцем на ринку чи різноробочим на будівельному майданчику smiling smiley).....Та і це ж не електриком іти без основних знань smiling smiley))

Накинулися на людей....Не хочете допомагати - не допомагайте...я, наприклад, дуже рідко допомагаю по бухобліку...Але вичитувати новачків ??....типу "що ж ви такі тупенькі?" - це ,як по мене ,звичайне хамство....Це з тої самої опери ,як дехто тут видав недавно "нє плодітє ніщєту"..забувши ,що у самої ще декілька років тому ЗП вистачало ледве на орендовану квартиру....але ж мати її народила.

З.І А не було б слабих бухгалтерів - то бідні були б аудитори grinning smiley

Я взагалі не розумію, чому накидаєтесь на інших?...Хто ви такі ?
До речі,з практики ,: зовсім недавно була ситуація .коли одна "матрона бухобліку" відмовлялася видати податкову накладну по першій події(підписавши акт виконаних робіт) мотивуючи тим ,що ми проплатили наступним місяцем і податкову вона видасть по даті оплати....Хоча ми пішли перед цим на зустріч ,підписавши з ними акт виконаних робіт за березень,щоб у них не було приросту балансової вартості по прибутку на вартість придбаних товарів і фактично роботи були ними дороблені в квітні? (але це вже інша ситуація)

Так-що небезпечніше для підприємства ? люди ,які під маскою інкогніто на форумах не соромлячись задають "дурні" питання, розбираючись в нових для себе речах?...чи отакі самовпевнені "профі", які живуть законодавством 90-х років?...Уявляєте який там клондайк для перевіряючих по ПДВ? smiling smiley))
\\ так-що небезпечніше для підприємства ?

Все непрофессионалы одинаково опасны.
Та же "матрона" вполне могла бы спрашивать на форуме про проводки "касса-банк". Просто по поводу проводок у нее возникли сомнения, а по поводу ПДВ - нет smiling smiley)))

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Степа..Ну и бредятину ты думаешь..Женщине простительно болтать все что угодно-что с блондинки возьмешь..Но мужику такое думать и писать..Ну, человек мужского пола-бухгалтер,он и в Африке бухгалтер.Что с него возьмешь...Если мозгов не хватило на свой бизнес денег заработать,то удел один-сидеть здесь и влезать в женскую болтавню.



Люблю тебя, моя страна
Пончик Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Степа..Ну и бредятину ты думаешь..Женщине
> простительно болтать все что угодно-что с
> блондинки возьмешь..Но мужику такое думать и
> писать..Ну, человек мужского пола-бухгалтер,он и в
> Африке бухгалтер.Что с него возьмешь...Если мозгов
> не хватило на свой бизнес денег заработать,то удел
> один-сидеть здесь и влезать в женскую болтавню.


Я якось без твого хамства розберусь чим мені займатися ,добре ? grinning smiley...відносно ж "жєнскої болтовні" - то це не форум "Наталі"...ти дещо переплутала....Але що з тебе взяти ?...скандали давай...натура у вас така smiling smiley))
з.і...Але я радий, що в тебе ще достатньо почуття адекватності ,щоб зрозуміти ,що дана тема - звичайні бабські тягання одне одного за волосся...і створена саме для цього....grinning smiley
NATALI72 Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Думаю, люди-старожилы просто устали от
> интеллектуального паразитизма...
> Действительно, есть же функция "поиск", наконец...

А почему бы на "Бензиновом" вам поиском не пользоваться? Уже по 20-30 раз одно и тоже обсуждали, одни и те же фразы всё время.
Включайте мозги, флудеры несчастные.
Нееее...ну вы даете!!!! Я валяюсь... Встаю....в офисе все-таки....с маникюром...
Степан Автор строк:
-------------------------------------------------------
> з.і...Але я радий, що в тебе ще достатньо почуття
> адекватності ,щоб зрозуміти ,що дана тема -
> звичайні бабські тягання одне одного за
> волосся...і створена саме для цього....grinning smiley


Бебебеsmiling smiley)))))



Люблю тебя, моя страна
Степан (ничего, что я по-русски, я по-украински понимаю, учила в школе, но позорится не хочу). Не в этом суть. Я сама пошла бухгалтером работать, не именя образования (был диплом повар-кондитер 3-го разряда). Конечно, тогда, в 1996 году, таких форумов еще в принципе не было. Зато были аудиторы-консультанты, и моя фирма им денег платила за консультации. Но я спрашивала только тогда, когда сама 1) не находила ответ в периодике в принципе; 2) абсолютно не понимала написанного в законе; 3) при проверке. Начинала я тогда рядовым, я 2 года не могла понять чем дебет от кредита отличается, но я читала, очень много читала, дома, вечарми и ночами. И над отчетами частенько просиживала. А ведь тогда у меня был муж-алкаш, который нервы трепал ежедневно, иногда рва мою работу ночную. Все начинают когда-то. У меня мои девчонки вообще зелень-зеленью сидят: одна экономист-менеджер (бухучет учила полкурса), вторая вообще не из этой оперы. Они учат бухучет, они читают (и этот форум тоже). Чего греха таить, я читаю все темы, где есть фразы "авансовый, касса, финансовые инвестиции, вексель и т.д.
Но ведь есть же такие, которые этого не делают. И спрашивают такой бред, что за уши не притянешь. Я абсолютно согласна с тем, что новые веяния надо разбирать, и желательно на таком форуме, как этот. Я не накидываюсь ни в коем случае на тех, кто действительно не сталкивался с каким-нибудь моментом в бухгалтерии. У кого-то никогда не было кассы, у кого-то НДС (как у меня), кто-то всю жизнь проработал с неприбыльными. Но ведь когда спрашивают прописные истины... Это же просто наглость. Это банальная лень. Лень перебрать кучу материала по данному вопросу. Легче ведь спросить и получить готовое.

Жизнь - штука сложная. И непредсказуемая. Но все всегда к лучшему.
Танюшка Автор рядків:
-------------------------------------------------------
>Степан (ничего, что я по-русски, я по-украински понимаю, учила в школе, но позорится не хочу).

Нічого страшного...Не всім же повезло grinning smiley


Легче ведь спросить
> и получить готовое.

І що в цьому погано? smiling smiley..Коли людина обирає найефективніший шлях по досягненню потрібного їй результату ? smiling smiley)))Це вже задатки професіоналізму smiling smiley)))))..знаходження оптимального шляху smiling smiley))..а не перевертати конспекти smiling smiley))))))))

..Я теж 7 років тому задав тут перше питання - в який рядок по деці на прибуток ставиться конкретна сума(нестандартна операція) (тоді,якщо пам"ятаєте ,в деках в рядках не розписувалися суть затрат ,а просто вказувалися стаття та пункт Закону)...Ні,ну я міг ще раз перечитати Закон...але так "харило"grinning smiley...Я зайшов на форум і просто запитав ,бо знав ,що тут є люди яким в кайф давати відповіді ,особливо на простенькі питання ,щоб пересвідчитися зайвий раз у власному професіоналізмі smiling smiley))))

Тобто , по суті , ми задовольнили одне одного smiling smiley))))..,Це вже дещо пізніше кожен новачок навчиться працювати і з радою і і іншими ресурсами....Але цей форум був і залишається хорошою милицею для початківців...і саме на них він і розрахований smiling smiley))...

Ну а ті ,хто консультує тут початківців - той безкоштовно опрацює на ДтКт (М.З. без рукsmiling smiley)) )...але отримує від цього певне задоволення smiling smiley))

З.І, Я не проти того,що "початківців" треба ставити декого на місце....але культурніше це робити в конкретних темах і конкретних субчиків...а не створювати окрему тему .щоб вставити пістонів всім оптом ..а по суті створити тему "імені мене" smiling smiley)))

І по суті ,я погоджуюся , що будучи профі в одних напрямках можна залишатися "новачком " в інших...бо бухгалтер це як інженер ...Але є інженери-електронщики ,а є інженери-сантехніки smiling smiley))))..і не факт ,що перший знає де поставити прості прокладки в сучасній сантехніці smiling smiley)))..

Те саме і з бухгалтерами smiling smiley)))..Я .наприклад, чудово розбираюся (як мені здаєтьсяgrinning smiley ) в будівництві , виробництві ,торгівлі....Але в цінних паперах,чи страхуванні, чи в банківській сфері і в масі інших - я ні бум-бум..і я це розумію smiling smiley)..а є люди ,які навпаки..,а є просто які починають....

Але знову ж таки .....піднімати подібні теми в подібному ракурсі , ІМХО - не камільфо......це не відповідає високому званню професійного бухгалтераgrinning smiley ,який ще в придачу ,апріорі , не втратив відчуття альтруїзму , допомагаючи на цьому сайті smiling smiley)))


Ви можете гордитися тим ,що можете дати жебракам милостиню в 100 грн...але не шпиняйте тих,хто просить 1 копієчку smiling smiley..пардон за алегорію.smiling smiley
Так... не часто зустрінеш чоловіка, який так багато говорить, а тим більше пише, та ще й без помилок! Та ще й українською мовою!!! smiling smiley)) Ось це розрядка для мізків на цілий робочий день...smiling smiley))

******************************************************************
СПАСИБО ВСЕМ ЗА ПОМОЩЬ!
Я никого за волосы тягать не хотела и не хочу.

Я хочу понять в этой теме только одну вещь:

- почему мальчику\девочке\тете\дяде\бабушке\дедушке (это чтобы Степа не обвинил меня в зависти к чужим сискам) нельзя один раз прочесть учебник по бухучету, и тем самым снять 70% своих вопросов в работе? Форс-мажоры в расчет не берем.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
morozea Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Так... не часто зустрінеш чоловіка, який так
> багато говорить, а тим більше пише, та ще й без
> помилок! Та ще й українською мовою!!! smiling smiley)) Ось це
> розрядка для мізків на цілий робочий день...smiling smiley))

він просто володіє сліпим методом набору тексту smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
morozea Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Так... не часто зустрінеш чоловіка, який так
> багато говорить, а тим більше пише, та ще й без
> помилок! Та ще й українською мовою!!! smiling smiley)) Ось це
> розрядка для мізків на цілий робочий день...smiling smiley))


а якою мовою мені ще писати ? smiling smiley) ..Ні, ну якби я був бедуїном ,то ,звичайно ,писав би бедуїнською smiling smiley)..десь на бедуїнському бухгалтерському форумі grinning smiley grinning smiley


А говорити багато - це звичка...коли жінці весь час щось говорити ,вони від цього дещо розгублюється і можна брати її голими руками smiling smiley))..та і побалакати люблю....на цікаві теми в цікавій компанії smiling smiley))..але не про бухоблік grinning smiley grinning smiley

Монна Нонна Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Я никого за волосы тягать не хотела и не хочу.
>
> Я хочу понять в этой теме только одну вещь:
>
> - почему
> мальчику\девочке\тете\дяде\бабушке\дедушке (это
> чтобы Степа не обвинил меня в зависти к чужим
> сискам) нельзя один раз прочесть учебник по
> бухучету, и тем самым снять 70% своих вопросов в
> работе? Форс-мажоры в расчет не берем.

grinning smiley..а навіщо витрачатися на книжку ? smiling smiley)))...."шара, сер" smiling smiley)))))...Та і ,чесно кажучи , є такі книжки по теорії обліку, для читання яких потрібно мати десь років 3 стажу главбуха, щоб зрозуміти ,що ж хотів сказати автор...grinning smiley...Я колись давно, після закінчення ВУЗу ,купив...Більше книжок по бухобліку я не купував...а з тої зробив шкатулку ..товста була smiling smiley)))))
Если бы я тему не создала интересно где бы Степан блеснул своим красноречием? Поучать всех как раз Вы Спетан очень любите. И говорить кому куда смотреть и что говорить. А бухгалтера или пусть становяться профи или пусть не позорятся задавая вопросы изо дня в день одни и те же.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Не стоит прогибаться под изменчивый мир - пусть лучше он прогнется под нас.
Однажды он прогнется под нас.(с)
Монна Нонна Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> - почему
> мальчику\девочке\тете\дяде\бабушке\дедушке (это
> чтобы Степа не обвинил меня в зависти к чужим
> сискам) нельзя один раз прочесть учебник по
> бухучету, и тем самым снять 70% своих вопросов в
> работе? Форс-мажоры в расчет не берем.

Юль! А как же склероз? Все ж не упомнишь? smiling smiley

SV_KH_76 Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Если бы я тему не создала интересно где бы Степан
> блеснул своим красноречием? Поучать всех как раз
> Вы Спетан очень любите. И говорить кому куда
> смотреть и что говорить. А бухгалтера или пусть
> становяться профи или пусть не позорятся задавая
> вопросы изо дня в день одни и те же.

Заодно и себя попиарила smiling smiley

А Степан прав.
GANS Автор строк:
-------------------------------------------------------
>
> А Степан прав.


Еще бы.Что б мужик и типа мужика не поддержал...
smiling smiley



Люблю тебя, моя страна
Ну да без пиара прям жизни нет.
Задашь один вопрос когда очень срочно нада так его через пол часа эти вопросики "куда заплатить и какая проводка....." как раз перекинут на страничку вторую а то и третью.
Ладно делайте что хотите.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Не стоит прогибаться под изменчивый мир - пусть лучше он прогнется под нас.
Однажды он прогнется под нас.(с)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 7    Сторінки: Попередні1234567Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044