Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

А можно ли так???

Відправлено користувачем mgj 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
А можно ли так???
Если сотрудник из командировки не привез подтверждающие документы, понятное дело, авансовый не составляется и ниче ему не компенсируется.
Аванс на командировку не выдавался, знаю, что так типа согласно труд.законодательству низя, но эту проблему тут обсуждать не надо.
А ежели, он через пол-года подушкой нашел эти самые документы и приволок мне, могу ли я составить аванс текущим месяцем и компенсировать расходы. Лично я препятствий не вижу. Но все таки.

PS Я хочу перетянуть ВР прошлого года на текущий, не используя "самостоятельно найденных ошибок". С кассой проблем не будет. Возможность ее переделать есть.

______________________________________________________________________________
У нас страна огромных возможностей! Не только для преступников, но и для государства. (Н.Фоменко)
Re: А можно ли так???
и я препятствий не вижу
Re: А можно ли так???
ок, спасибки

______________________________________________________________________________
У нас страна огромных возможностей! Не только для преступников, но и для государства. (Н.Фоменко)


Re: А можно ли так???
гаварилась пра три дня, но то для абычнава авансавага...а па камандировке - намана
Re: А можно ли так???
\\ гаварилась пра три дня, но то для абычнава авансавага...а па камандировке - намана

Разве 3 дня не действительно для коммандировки? smiling smiley
Після повернення з відрядження працівник зобов'язаний до закінчення третього банківського дня, наступного за днем прибуття до місця постійної роботи, подати звіт про використання коштів, наданих на відрядження або під звіт за формою, затвердженою наказом № 440 (за текстом – Звіт).
Re: А можно ли так???
//Після повернення з відрядження працівник зобов'язаний до закінчення третього банківського дня, наступного за днем прибуття до місця постійної роботи, подати звіт про використання коштів, наданих на відрядження або під звіт за формою, затвердженою наказом № 440 (за текстом – Звіт).


Это ежели аванс выдавался, а ежели не выдавался, или ежели работник его вернул по возвращении, а потом нашел доки. Я не вижу препятствий компенсировать ему расходы позднее, но может кто-то увидит?

______________________________________________________________________________
У нас страна огромных возможностей! Не только для преступников, но и для государства. (Н.Фоменко)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000317