Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Виправлення помилки з ПДВ - збільшення податкового кредиту

Відправлено користувачем tanya_r84 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день! Настільки все по звітності з ПДВ міняється, не знаю як тепер. Здаю Декларацію за квітень 2010 р., хочу через дод.1 зробити виправлення помилки - показати прихідну податкову накладну за листопад 2009 р., яку тоді не включила. Ще недавно інспектор казала, що виправлення помилок тепер дозволяється тільки по 3-х найближчих місяцях. Чи діє це зараз? Не буде такого, що мені просто не зарахують Декларацію? Відправляти буду курєрською поштою, так здати дуже важко.
инспектор Вас обманывает - сейчас (пока) можно за три года
Во инспекторша продвинутая.... Изменения к Закону не приняли, а она уже выполняет скурпулезно


Ооооочень внимательно отнеситесь к заполнению этой декларации, все цифры и букФы проверьте. Я даже все (абсолютно все) пустые клеточки прочеркиваю. А то с этих сволочей станется - придерутся к любой мелочи и "не визнають" декларацию.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Дякую за швидкі відповіді, буду тоді збільшувати податковий кредит. А поштою здавати уже звикла за останні пару місяців, візувати Декларації в податковій не дуже хочуть.
А я подписи подделываю (каюсь) smiling smiley

А что ж делать если не подписывают в последний день smiling smiley

Они, правда, потом бурчат, если заметят
(замечают не часто smiling smiley )
Ну да smiling smiley

Они у нас карандашиком декларации визируют, видать потом стирают

Мне чем с ними спорить - проще карандашик с собой захватить smiling smiley
Kahovka - респект и уважуха! Я думал один с угрызениями совести засыпаю в середине следующего месяца за отчетнымsmiling smiley))))
Мой инспектор подписывает без проблем, но если меньше тысячи к уплате - посыл к начальнику. А та не подписывает ни за какие коврижки. Тоже шлю почтой.
Какой последний день посылки Декларации по НДС по почте ?
Здравствуйте! Тоже показываю в декларации за апрель непроведенную (ошибочно ) нал.накладную по приходу за март.
Что желательно писать в додатке 1 в графе: пидстава для коригування податкового кредиту?
Корректирую впервые. Сумма кредита почти пять тысяч не хочется терять. Нужен теперь конверт со штампом, что я ее получила в начале мая, или нет? Какие вообще-то требования?
Спасибо всем!
Я считаю, если вы показываете НН как ошибку, то конверт со штампом не нужен.
yliko Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Какой последний день посылки Декларации по НДС по
> почте ?


Відправляйте курєрською доставкою, так і найдійніше, і доставлять з дня на день. Хіба що в інше місто доставка (якщо зареєстровані не по місцю фактичного знаходження), тоді на наступний день. Якщо звичайним рекомендованим - тоді, якщо не помиляюсь, за 10 днів до останнього дня подання.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036800000000003