Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

СПД и пенс.фонд

Відправлено користувачем Лилия 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
СПД и пенс.фонд
Добрый день!
Помогите, пожалуйста, я спд фо при регистрации в пенс.фонде сказали, что я должна каждый месяц делать начисление (33,2%) на минималку, а потом в конце года заплатить разницу между начисленой сумой и 42% от ен. Аргументируют, что я самозанятая особа. Но у меня есть основное место работы.
Какие взаимоотношения спд и пенс.: как часто отчитываться, какие делать отчисления...

спасибо.
на каком налоге


Значит, на едином smiling smiley

морочат они Вам голову.
если нет наемных, то раз в году подадите до 1 апреля отчет годовой + персонификация и на этом все.
А доплаты о которых они говорят пока добровольные
Да доплаты Янукович отменил... В ПФ видела объяву, что даже счета уже те закрыты (наверное, чтоб невозможно было потребовать вернуть то, шо люди уплатили по глупости...)
Пользуются вашей неосведомлённостью... пытаются тупо выдурить деньги... потому что в бюджет нужны деньги...
Мне вот впаривали, что вот люди не думают, а потом - бац, надо на пенсию, а у них отчислений не было... А я им - лично я на пенсию не расчитываю, потому что врядли к тому времени она будет, и вообще, стоит ли всю жизнь корячиться, чтоб тебе 600-800 грн. назначили, из которых 500 за квартиру уплатить надо?

-----------------------------------------------------------
Я люблю тебя, жизнь, и надеюсь, что это взаимно! smiling smiley

Если каждый человек сделал счастливым хотя бы одного - себя, мир был бы полон счастливыми людьми!
Re: СПД и пенс.фонд
2. Підпункт 4 пункту 8 розділу XV "Прикінцеві положення" Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., NN 49 - 51, ст. 376) викласти в такій редакції:

"4) фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування (фіксований податок, єдиний податок), та члени сімей зазначених осіб, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності, на період дії законодавчих актів з питань особливого способу оподаткування сплачують страхові внески в порядку, визначеному цим Законом.

Сума страхового внеску встановлюється зазначеними особами самостійно для себе та членів їх сімей, які беруть участь у провадженні такими особами підприємницької діяльності та не перебувають з ними у трудових відносинах. При цьому сума страхового внеску з урахуванням частини фіксованого або єдиного податку, що перерахована до Пенсійного фонду України, повинна становити не менше мінімального розміру страхового внеску за кожну особу та не більше розміру страхового внеску, обчисленого від максимальної величини фактичних витрат на оплату праці найманих працівників, грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, оподатковуваного доходу (прибутку), загального оподатковуваного доходу, з якої сплачуються страхові внески".

II. Цей Закон набирає чинності з дня опублікування.



Президент України


В. ЯНУКОВИЧ

м. Київ
8 липня 2010 року N 2461-VI

мінімальний страховий внесок - сума коштів, що визначається розрахунково як добуток мінімального розміру заробітної плати на розмір страхового внеску, встановлених законом на день отримання заробітної плати (доходу);

Насколько я знаю закон пока в силу не вступил...

Для единщика без наемных работников как я понимаю сумма доплаты :

Сума страхового внеску = (МінЗп х 33,2% - ЕН х 42%) = 294,82 – 84 = 210,82 грн.

Я так понимаю, что нужно будет теперь и отчетность подавать в ПФ...

_____________________________________________________

"И сказали люди, это пришел тот, которого мы ждали" ©Л.И.Брежнев.
Трубы могут быть бумажными, но документы должны быть железными.
да, с учетом единого, пока не опубликован
Re: СПД и пенс.фонд
Уже опубликован (Голос України вiд 17.07.2010 - № 131)
так это что надо доплачивать с 17-го июля или как? или уже с августа?

__________________________________________________

Не позволяй своим ушам слышать то, чего не видели твои глаза
ну кусок за июль наверно , че это терятьsmiling smiley
Лілія написала що в неї є основне місце роботи, то може вона не повинна доплачувати?
Re: СПД и пенс.фонд
если ставка единого 20 грн., то за июль нужно 102 грн. доплачивать
Re: СПД и пенс.фонд
Я все же нигде не нешел с какого месяца доплачивать (сколько за 7 мес.)?
Да, опубликовано, а вот про то, что если СПД имеет и осн. место работы - ничего нет, выходит, что доплачивать опять вынудят, при том исключений нет. sad smiley sad smiley sad smiley
Re: СПД и пенс.фонд
Платники єдиного податку тепер зобов’язані доплачувати пенсійні внески!

Закон України від 08.07.2010 р. №2461-VІ "Про внесення змін до законів України «Про Державний бюджет України на 2010 рік» та «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»" (http://www.president.gov.ua) чинний з 17.07.2010 р.
До уваги всіх підприємців - платників єдиного податку! Законом №2461 вносяться зміни до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Із набранням чинності змінами (з моменту опублікування Закону №2461) фізичні особи – підприємці, які обрали особливий спосіб оподаткування (фіксований податок, єдиний податок), та члени сімей таких підприємців, повинні сплачувати пенсійні внески у розмірі не меншому за мінімальний (із урахуванням частини єдиного податку, що перераховується в пенсійний фонд місцевими органами).

Для прикладу наведемо порядок розрахунку суми, яку повинен сплатити до пенсійного фонду підприємець – платник єдиного податку за ставкою 200 грн за серпень:

1) Мінімальний розмір пенсійного внеску за серпень:

33,2%*888грн=294,82

де 888грн – мінімальна зарплата для періоду з 1.07 до 30.09

2) Сума, яка відраховується до ПФУ із сплачуваної щомісячно суми єдиного податку:

200 грн* 42% = 84

3) сума яка підлягає доплаті в пенсійний фонд за серпень:

294,82-84=210,82
Re: СПД и пенс.фонд
а какая отчетность, кто-то знает?
ПФУ что-то объясняет?
Re: СПД и пенс.фонд
отчетность не изменилась. Как сдавались за 2009 так и за 2010 будет
Re: СПД и пенс.фонд
Отчетность поменяласть - новые бланки (Додаток 5)
Re: СПД и пенс.фонд
какая отчетность изменилась?
Re: СПД и пенс.фонд
Так як бути, якщо крім СПД-діяльності в мене є ще основне місце роботи і там сплата в пенсійний фонд перевищує мінімалку?
Re: СПД и пенс.фонд
ПФ не волнует ваше основное место работы, пусть их будет хоть 10. Они все равно с вас по закону нынешнему будут требовать доплаты, как это и было в том году.
Re: СПД и пенс.фонд
Ну в минулому році власне ситуація також була неоднозначною. Мені відомо, що купа СПД-шників з основним місцем роботи не платили в ПФ, посилаючись на якесь локальне рішення суду. А потім і взагалі для СПД суд відмінив сплату в ПФ (було подання від 2000 підприємців, про це писали всі газети). Зараз цікаво чи буде використовуватися практика попереднього року, чи платити все ж таки треба всім?
В минулому році такі зміни були введені
незаконно. А в цьому році внесено все змінами
до закону. Так що про практику минулого року
забудьте.
Re: СПД и пенс.фонд
Я думаю, что ситуация будет сходна с прошлогодней, только ли будут предприниматели отстаивать свои права? Было бы неплохо, если бы приняли поправку или дополнения по поводу основного места работы
Re: СПД и пенс.фонд
Vetta Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> какая отчетность изменилась?

Годовая в ПФ для предпринимателей.
Re: СПД и пенс.фонд
SS2010 Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Я думаю, что ситуация будет сходна с прошлогодней,
> только ли будут предприниматели отстаивать свои
> права? Было бы неплохо, если бы приняли поправку
> или дополнения по поводу основного места работы

Никакого сходства...увы...все законно... И поправки тоже вряд ли будут...
Re: СПД и пенс.фонд
Вот ссылка на разъяснение ПФУ: когда, сколько [newlaw.com.ua]. Счета скоро откроют
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00054