Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Не хотите обсудить проект налогового кодекса?

Відправлено користувачем Денис 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 32 з 39    Сторінки: ПершаПопередні2728293031323334353637НаступнаОстання
Подскажите юрлицо на ЕН в 2010 г где можно почитать в новом кодексе.
Весь кодекс перелистала немогу отыскать.
В старом варианте кодекса было 3000000 млн оборот и 0 ставка налога. А как сейчас это звучит? Какие изменения?
154.6. На період з 1 квітня 2011 року до 1 січня 2016 року застосовується ставка 0 відсотків для платників податку на прибуток, у яких розмір доходів кожного звітного податкового періоду наростаючим підсумком з початку року не перевищує трьох мільйонів гривень та нарахованої за кожний місяць звітного періоду заробітної плати (доходу) працівників, які перебувають з платником податку у трудових відносинах, є не меншим, ніж дві мінімальні заробітні плати, розмір якої встановлено законом, та які відповідають одному із таких критеріїв:
а) утворені в установленому законом порядку після 1 квітня 2011 року;
б) діючі, у яких протягом трьох послідовних попередніх років (або протягом усіх попередніх періодів, якщо з моменту їх утворення пройшло менше трьох років), щорічний обсяг доходів задекларовано в сумі, що не перевищує трьох мільйонів гривень, та у яких середньооблікова кількість працівників протягом цього періоду не перевищувала 20 осіб;
в) які були зареєстровані платниками єдиного податку в установленому законодавством порядку в період до набрання чинності цим Кодексом та у яких за останній календарний рік обсяг виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) становив до
одного мільйона гривень та середньооблікова кількість працівників становила до 50 осіб.
При цьому, якщо платники податку, які застосовують норми цього пункту, у будь-якому звітному періоді досягли показників щодо отриманого доходу, середньооблікової чисельності або середньої заробітної плати працівників, з яких хоча б один не відповідає критеріям, зазначеним у цьому пункті, то такі платники податку зобов’язані оподаткувати прибуток, отриманий у такому звітному періоді, за ставкою, встановленою пунктом 151.1 статті 151 цього Кодексу.


А кто должен применять в своей деятельности кассовые аппараты ? Никак не могу разобраться в каком разделе кодекса это можно прочесть.
Люди! Кто-то уже понял главный смысл ст 184 и ст. 181 про НДС?????

Подлежат ли аннулированию с 01.01.11 свидетельства плательщиков НДС, которые в этом году подавали пустышки, и объем выручки всего-то 200грн с НДС??????!!!!!!

Кто что понял????
Quote
tiger1
Люди! Кто-то уже понял главный смысл ст 184 и ст. 181 про НДС?????

Подлежат ли аннулированию с 01.01.11 свидетельства плательщиков НДС, которые в этом году подавали пустышки, и объем выручки всего-то 200грн с НДС??????!!!!!!

Кто что понял????

184.2. Анулювання реєстрації на підставі, визначеній у
підпункті "а" пункту 184.1 цієї статті, здійснюється за заявою платника податку.
А пункт г) как понимать??

184.1. Реєстрація діє до дати анулювання реєстрації платника податку, яка проводиться шляхом виключення з реєстру платників податку і відбувається у разі якщо:

г) особа, зареєстрована як платник податку, протягом 12 послідовних податкових місяців не подає органу державної податкової служби декларації з податку на додану вартість та/або подає таку декларацію (податковий розрахунок), яка (який) свідчить про відсутність постачання/придбання товарів, здійснених з метою формування податкового зобов’язання чи податкового кредиту;
налогообложение операций с ценными бумагами - вроде практически ничего не изм-сь. Да?
Кроме того, что вот это

За дисконтними цінними паперами, емітованими платником податку, балансові збитки від їх розміщення відносяться до складу його валових витрат у податковий період, протягом якого відбулося погашення (викуп) таких цінних паперів.

заменилось этим:

У разі розміщення платником податку боргових цінних паперів вище/нижче номінальної вартості, прибуток/збиток від їх розміщення відноситься до складу його доходів/витрат у податковий період, протягом якого відбулося погашення/викуп таких цінних паперів.
Quote
tiger1
А пункт г) как понимать??

184.1. Реєстрація діє до дати анулювання реєстрації платника податку, яка проводиться шляхом виключення з реєстру платників податку і відбувається у разі якщо:

г) особа, зареєстрована як платник податку, протягом 12 послідовних податкових місяців не подає органу державної податкової служби декларації з податку на додану вартість та/або подає таку декларацію (податковий розрахунок), яка (який) свідчить про відсутність постачання/придбання товарів, здійснених з метою формування податкового зобов’язання чи податкового кредиту;
======================================
хм, оччень интересно получается
я думаю, что 12 месяцев нужно будет считать с 01,01,2011, ведь НК вступаетв силу именно с этой даты, тогда все логично, такая норма есть и в ЗУ-НДС
9.8. Реєстрація діє до дати її анулювання, яка відбувається у випадках, якщо:
ґ) особа, зареєстрована як платник податку, не надає податковому органу декларації з цього податку протягом дванадцяти послідовних податкових місяців або подає таку декларацію (податковий розрахунок), яка (який) свідчить про відсутність оподатковуваних поставок протягом такого періоду, а також у випадках, визначених законодавством стосовно порядку реєстрації суб’єктів господарювання.
Quote
Galla
Quote
buh!
Galla , извините, но вот эта фраза "По залишках у вас просто не буде витрат до тих пір поки ви їх не продасте" - это нада понимать, что приобретая товар, я должна заранее знать, продам я его или нет и в зависимости от этого формировать расходы или не формировать? и не формировать до момента продажи
что-то я не поняла соффсем

починаємо заново читати ПСБО :-)

а-а-а! так вот куда нада читать
дякую, зрозуміла
вот сижу и думаю, а сколько мне нада дней, чтоб изучить все новшевства НК, хотя бы те, которые касаются работы
и ответа нет
Коллеги, от этого нового Кодекса уже плавится мозг! Перерыла все форумы, кодекс, интернет не могу найти НОРМАЛЬНОЕ описание изменений для СПД на едином налоге. Может кто чего находил дайте ссылочку, ПЛЗ!!!!!! Например, нигде не вижу отменили ли кассовые аппараты для СПД.
Я так поняла, по новому НК подаем декларацию на прибыль новую начиная со вторового квартала, потом за 9мес., а потом за 2-4 квартал. 1 квартал о старой форме и старым законам, а ос второго по новым. так же?
При этом в новой декларации уже не будет амортизации (так как она будет в составе затрат) и соотв. не будет п.5,9?
чтобы ее составить надо будет только брать обороты 7 и 9 класса счетов?
вот и еще момент:
120.1. Неподання або несвоєчасне подання платником податків або іншими особами, зобов’язаними нараховувати та сплачувати податки, збори податкових декларацій (розрахунків), 
тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 170 гривень, за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.
Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, 
тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 гривень за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.
также теперь необходимо в налоговую подавать вместе с декларацией и еще баланс smiling smiley
46.2. Платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність (крім малих підприємств) у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.
Платники податку на прибуток, малі підприємства, віднесені до таких відповідно до Господарського кодексу України, подають разом з річною податковою декларацією річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.
У складі фінансової звітності платник податків зазначає тимчасові та постійні податкові різниці за формою, встановленою Міністерством фінансів України.
Вот, и еще, штамп о принятии декларации должен стоять на каждом листе декларации:
За умови дотримання вимог, встановлених статтями 48 і 49 цього Кодексу податкова декларація, надана платником, також вважається прийнятою:
49.9.1. за наявності на всіх аркушах, з яких складається податкова декларація та, за бажанням платника податків, на її копії, відмітки (штампу) органу державної податкової служби, яким отримана податкова декларація, із зазначенням дати її отримання, або квитанції про отримання податкової декларації у разі її подання засобами електронного зв’язку, або поштового повідомлення з відміткою про вручення органу державної податкової служби, у разі надсилання податкової декларації поштою;
Ага, и вот еще интересно, подавать уточненки по-идее вігоднее:
Платник податків, який до початку його перевірки контролюючим органом самостійно виявляє факт заниження податкового зобов’язання минулих податкових періодів, зобов’язаний:
а) або надіслати уточнюючий розрахунок і сплатити суму недоплати та штраф у розмірі трьох відсотків від такої суми до подання такого уточнюючого розрахунку;
б) або відобразити суму недоплати у складі декларації з цього податку, що подається за податковий період, наступний за періодом, у якому виявлено факт заниження податкового зобов’язання, збільшену на суму штрафу у розмірі п’яти відсотків від такої суми, з відповідним збільшенням загальної суми грошового зобов’язання з цього податку.
Якщо після подачі декларації за звітний період платник податків подає нову декларацію з виправленими показниками до закінчення граничного строку подання декларації за такий самий звітний період, то штрафи, визначені у цьому пункті, не застосовуються.
Допоможіть розібратися.
Я приватний підприємець, зареєстрована на початку 2010, на єдиному податку,хочу перейти на загальну систему, оскільки доходи дуже низькі і не хочу сплачувати щомісячно Єдиний податок (200 грн) плюс доплата в пенсійний. Згідно нового кодексу ст.177 - підприємець повинен сплачувати авансові платежі
Quote
177.5.1. Авансові платежі з податку на доходи фізичних осіб розраховуються підприємцем самостійно, але не менш як 100 відсотків річної суми податку з оподатковуваного доходу за минулий рік (у співставних умовах), та сплачуються до бюджету по 25 відсотків щокварталу (до 15 березня, до 15 травня, до 15 серпня і до 15 листопада).
То який розмір авансових платежів мене чекає? Я так розумію, що я маю сплатити в рік тіж самі гроші!?!
Чи приватні підприємці на загальній системі мають доплачувати в ПФ?
Quote
tanyushka2410
Ага, и вот еще интересно, подавать уточненки по-идее вігоднее:
Платник податків, який до початку його перевірки контролюючим органом самостійно виявляє факт заниження податкового зобов’язання минулих податкових періодів, зобов’язаний:
а) або надіслати уточнюючий розрахунок і сплатити суму недоплати та штраф у розмірі трьох відсотків від такої суми до подання такого уточнюючого розрахунку;
б) або відобразити суму недоплати у складі декларації з цього податку, що подається за податковий період, наступний за періодом, у якому виявлено факт заниження податкового зобов’язання, збільшену на суму штрафу у розмірі п’яти відсотків від такої суми, з відповідним збільшенням загальної суми грошового зобов’язання з цього податку.
Якщо після подачі декларації за звітний період платник податків подає нову декларацію з виправленими показниками до закінчення граничного строку подання декларації за такий самий звітний період, то штрафи, визначені у цьому пункті, не застосовуються.

Ну ,может, біть и не совсем выгодно, ведь уточнюючий Вы подаете, как и сейчас, после того, как Вы ужк оплатили недоимку!А если у предприятия нет денег, он отттянет период оплаты этой недоимку посредством включения в декларацию, хоть штраф и 5 %,в общем, каждый по ситуации.
Quote
buh!
Quote
tiger1
А пункт г) как понимать??

184.1. Реєстрація діє до дати анулювання реєстрації платника податку, яка проводиться шляхом виключення з реєстру платників податку і відбувається у разі якщо:

г) особа, зареєстрована як платник податку, протягом 12 послідовних податкових місяців не подає органу державної податкової служби декларації з податку на додану вартість та/або подає таку декларацію (податковий розрахунок), яка (який) свідчить про відсутність постачання/придбання товарів, здійснених з метою формування податкового зобов’язання чи податкового кредиту;
======================================
хм, оччень интересно получается
я думаю, что 12 месяцев нужно будет считать с 01,01,2011, ведь НК вступаетв силу именно с этой даты, тогда все логично, такая норма есть и в ЗУ-НДС
9.8. Реєстрація діє до дати її анулювання, яка відбувається у випадках, якщо:
ґ) особа, зареєстрована як платник податку, не надає податковому органу декларації з цього податку протягом дванадцяти послідовних податкових місяців або подає таку декларацію (податковий розрахунок), яка (який) свідчить про відсутність оподатковуваних поставок протягом такого періоду, а також у випадках, визначених законодавством стосовно порядку реєстрації суб’єктів господарювання.

buh! , так в НК говорится ".протягом дванадцяти послідовних податкових місяців......подає таку декларацію (податковий розрахунок), яка (який) свідчить про відсутність оподатковуваних поставок протягом такого періоду"
Я так понимаю, что даже если начиная с 01,01,11 у тебя на протяжении 12 месяцев будет хоть одна пустішка по НДС, то это чревато аннулированием св-ва!!!

Кто как понял???
Quote
tiger1
Quote
buh!
Quote
tiger1
А пункт г) как понимать??

184.1. Реєстрація діє до дати анулювання реєстрації платника податку, яка проводиться шляхом виключення з реєстру платників податку і відбувається у разі якщо:

г) особа, зареєстрована як платник податку, протягом 12 послідовних податкових місяців не подає органу державної податкової служби декларації з податку на додану вартість та/або подає таку декларацію (податковий розрахунок), яка (який) свідчить про відсутність постачання/придбання товарів, здійснених з метою формування податкового зобов’язання чи податкового кредиту;
======================================
хм, оччень интересно получается
я думаю, что 12 месяцев нужно будет считать с 01,01,2011, ведь НК вступаетв силу именно с этой даты, тогда все логично, такая норма есть и в ЗУ-НДС
9.8. Реєстрація діє до дати її анулювання, яка відбувається у випадках, якщо:
ґ) особа, зареєстрована як платник податку, не надає податковому органу декларації з цього податку протягом дванадцяти послідовних податкових місяців або подає таку декларацію (податковий розрахунок), яка (який) свідчить про відсутність оподатковуваних поставок протягом такого періоду, а також у випадках, визначених законодавством стосовно порядку реєстрації суб’єктів господарювання.

buh! , так в НК говорится ".протягом дванадцяти послідовних податкових місяців......подає таку декларацію (податковий розрахунок), яка (який) свідчить про відсутність оподатковуваних поставок протягом такого періоду"
Я так понимаю, что даже если начиная с 01,01,11 у тебя на протяжении 12 месяцев будет хоть одна пустішка по НДС, то это чревато аннулированием св-ва!!!

Кто как понял???

Нет, там же не написано "...хоча б одну таку декларацію...". Т.е. одна пустышка не играет роли, а вот если все подряд пустышки, тогда это говорит о том, что "протягом періоду" налогооблагаемых операций не было.

ИМХО, осталось, как было - одна "непустышка" в год, и предприятие продолжает считаться плательщиком НДС.
Quote
tiger1
Люди! Кто-то уже понял главный смысл ст 184 и ст. 181 про НДС?????

Подлежат ли аннулированию с 01.01.11 свидетельства плательщиков НДС, которые в этом году подавали пустышки, и объем выручки всего-то 200грн с НДС??????!!!!!!

Кто что понял????
Мы тоже подпадаем в ст 184, по КВЕД 72/программное обеспечение плюс обработка базы данных/, так это эуже не является объектом НДС?
Хотела обсудить один момент в НК:
196.1. Не є об’єктом оподаткування операції з:
196.1.14. постачання послуг, визначених у підпункті "в"
пункту 186.3 статті 186 цього Кодексу.


И вот этот пункт:
в) консультаційні, інжинірингові, інженерні, юридичні (у тому числі адвокатські), бухгалтерські, аудиторські, актуарні та інші подібні послуги консультаційного характеру, а також послуги з розроблення, постачання та тестування програмного забезпечення, з оброблення даних та надання консультацій з питань інформатизації, надання інформації та інших послуг у сфері інформатизації, у тому числі з використанням комп’ютерних систем;

Так вот у меня вопрос, услуги по техническоему обслуживанию, напр. той же программы 1С, уже не являются объектом налогообложения НДС?
Похоже что не являются.
Но наиболее интересное слово "постачання". Это как понимать? Продажа програмного обеспечения?
Привет, совсем с ума сойти
Скажите, а то запуталась:
мы юр лица можем с 1 апр 2011 включать в свои ВВ затраты по оренде от физ лица на общей сисьеме налогообложения.
и еще вопрос по поводу единого внеску у физ лица на общей системе-с каких сум от его платит или не платит вообще
Все у меня смешалось
направьте по по пути
спасибо
Ната
Я звонила на консультационную линию налоговой и трактовку этого пункта( для простоты я спрашивала про бухгалтерские услуги) мне не дали, обещали через 10 дней ответить, а пока передали в вышестоящий департамент. В принципе это больше всего похоже на ошибку составителей, т.к. скорее всего речь должна идти о предоставлении услуг за пределы таможенной территории Украины. Это было бы во всяком случае понятно. Например п.
"196.1.11. надання послуг з агентування і фрахтування морського торговельного флоту судновими агентами на користь нерезидентів, які надають послуги з міжнародних перевезень пасажирів, їхнього багажу, вантажів чи міжнародних відправлень;"
делает услуги для неризидентов не об"ектом обложения НДС."
Т.е. если я правильно понимаю, для экспорта услуг нет налогового кредита.
А почему услуги, например, по бухучету, предоставленные одним плательщиком НДС другому на таможенной территории Украны вдруг перестают быть об"ектом обложения НДС, понять невозможно.
Поэтому я пока что не рискрвала бы планировать будущий год для этих услуг без НДС.
Quote
ФОН
Привет, совсем с ума сойти
Скажите, а то запуталась:
мы юр лица можем с 1 апр 2011 включать в свои ВВ затраты по оренде от физ лица на общей сисьеме налогообложения.
и еще вопрос по поводу единого внеску у физ лица на общей системе-с каких сум от его платит или не платит вообще
Все у меня смешалось
направьте по по пути
спасибо
Ната

1.от физлица на общей системе можете включать в затраты
2.единый соц.взнос физлицо на общей системе платит с чистого дохода
Quote
Kat'erina
Хотела обсудить один момент в НК:
196.1. Не є об’єктом оподаткування операції з:
196.1.14. постачання послуг, визначених у підпункті "в"
пункту 186.3 статті 186 цього Кодексу.


И вот этот пункт:
в) консультаційні, інжинірингові, інженерні, юридичні (у тому числі адвокатські), бухгалтерські, аудиторські, актуарні та інші подібні послуги консультаційного характеру, а також послуги з розроблення, постачання та тестування програмного забезпечення, з оброблення даних та надання консультацій з питань інформатизації, надання інформації та інших послуг у сфері інформатизації, у тому числі з використанням комп’ютерних систем;

Так вот у меня вопрос, услуги по техническоему обслуживанию, напр. той же программы 1С, уже не являются объектом налогообложения НДС?

Вот меня тоже интересует этот момент - обслуживание 1С вполне попадает и под "розроблення", и под "консультации", и под "інші послуги у сфері автоматизації"...
А вот еще "постачання... програмного забезпечення" - это что же, обычная продажа 1С или антивирусов, которая проходит по КВЕД 51.84.0 "Оптова торгівля комп'ютерами, периферійними пристроями та програмним забезпеченням" тоже под такие услуги попадет ? Абсурд какой-то...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 32 з 39    Сторінки: ПершаПопередні2728293031323334353637НаступнаОстання
Нажаль ви не зможете відповісти на цю тему. Вона була закрита.


Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00054999999999999