Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

К какой налоговой группе отнести факс

Відправлено користувачем Лакомка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Приобрели на свою голову факс )): Стоимость больше 1000. Никак не могу определиться, к какой группе его отнести. Помогите.........
Лакомка [ Ответить лично ]
К какой налоговой группе отнести факс новое 15 июня, 2010 12:12

Приобрели на свою голову факс )):

Я вас удивлю! если офис только открывается, то вас ожидает еще много чего интересного на вашу головуsmiling smiley покупка мебели, кондиционера. канцтоваров (ужас-ужас-ужас)


по теме:
мне кажется, первая.
8.2.2. Основні фонди підлягають розподілу за такими групами:
група 1 - будівлі, споруди, їх структурні компоненти та передавальні пристрої, в тому числі жилі будинки та їх частини (квартири і місця загального користування), вартість капітального поліпшення землі; { Абзац другий підпункту 8.2.2 пункту 8.2 статті 8 із змінами, внесеними згідно із Законом N 349-IV ( 349-15 ) від 24.12.2002 }
група 2 - автомобільний транспорт та вузли (запасні частини) до нього; меблі; побутові електронні, оптичні, електромеханічні прилади та інструменти, інше конторське (офісне) обладнання, устаткування та приладдя до них; { Абзац третій підпункту 8.2.2 пункту 8.2 статті 8 із змінами, внесеними згідно із Законом N 349-IV ( 349-15 ) від 24.12.2002 }
група 3 - будь-які інші основні фонди, не включені до груп 1, 2 і 4; { Абзац четвертий підпункту 8.2.2 пункту 8.2 статті 8 із змінами, внесеними згідно із Законом N 349-IV ( 349-15 ) від 24.12.2002 }
група 4 - електронно-обчислювальні машини, інші машини для автоматичного оброблення інформації, пов'язані з ними засоби зчитування або друку інформації, інші інформаційні системи, комп'ютерні програми, телефони (у тому числі стільникові), мікрофони і рації, вартість яких перевищує вартість малоцінних товарів (предметів). { Підпункт 8.2.2 пункту 8.2 статті 8 доповнено абзацом згідно із Законом N 349-IV ( 349-15 ) від 24.12.2002, в редакції Закону N 2505-IV ( 2505-15 ) від 25.03.2005 }
Термін "комп'ютерна програма" розуміється у значенні, наведеному у законодавстві з питань охорони авторських та суміжних прав. { Підпункт 8.2.2 пункту 8.2 статті 8 доповнено абзацом згідно із Законом N 2505-IV ( 2505-15 ) від 25.03.2005 }
а хіба факс - це не телефон?



Galla Автор строк:
-------------------------------------------------------
> а хіба факс - це не телефон?


По факсу можно звонить???????
а кофе он готовит??!!!!! тогда за счет прибыли амортизацию...
ми напевно про різні факси розмовляємо - ті факси з якими я працювала були і телефонами smiling smiley
Кави, сорі, не варили

Не путайте человека-4 группаsmiling smiley
Galla Автор строк:
-------------------------------------------------------
> ми напевно про різні факси розмовляємо - ті факси
> з якими я працювала були і телефонами smiling smiley
> Кави, сорі, не варили

а було б кльво.. приймаєшь податкову й одночасно кава готується.... а з принтеру свіжа булочка з корицею...

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-

Думать - самая трудная работа; вот, вероятно, почему этим занимаются столь немногие
4 группа и ничего не придумывайте......
Не подсказывайте! Я ж сбросила выдержку из Закона по группам!
Пусть человек почитает! Это ж не последнее её ОС
Ольга_С Автор строк:
-------------------------------------------------------
> Не подсказывайте! Я ж сбросила выдержку из Закона
> по группам!
> Пусть человек почитает! Это ж не последнее её ОС


Оленька, дорогая, всё то, что вы мне привели в верхней цитате я давно и успешно читаю. Вот только чётко НИГДЕ не прописано про 4-ю группу. Про телефоны и мобильные телефоны там есть. А вот про телефакс мой- ни слова. И подшивка за 3 года "Всё о б/у" и google не помогли)):Разница в ставках 2-й (быть может) и 4-й(как Вы намекаете) существенна. Поэтому к общественности и обратилась. Думала, кто-то ссылочку поконкретнее даст , чем ИМХО.
1. група 4 - електронно-обчислювальні машини, інші машини для автоматичного оброблення інформації
телефони (у тому числі стільникові),

Факс обробатывает информацию и передает её другому лицуsmiling smiley

2. как вторая??!!! я уж думала вы на третью намекаете.. куда не шло... но вторая. На мекните, по вашему факс это что? оптический предмет?smiling smiley)

3. а ссылочку на что дать? ответ налоговой на запрос чей-то, что факс это определенная группа?
Ольга_С Автор строк:
> 2. как вторая??!!! я уж думала вы на третью
> намекаете.. куда не шло... но вторая. На мекните,
> по вашему факс это что? оптический предмет?smiling smiley)
>
> 3. а ссылочку на что дать? ответ налоговой на
> запрос чей-то, что факс это определенная группа?




група 2( інше конторське (офісне) обладнання, устаткування та приладдя до нихwinking smiley,а может и 3-я...
Ссылочку бы хотелось на авторитетное мнение, которое бы подкрепило или опровергло моё. Просто до этого факсика все остальные стоили до 1000, а этот, как назло, 1018грн.
Я хотела узнать мнения коллег, кто как считает правильным.
Про 4-ю группу я поняла, но может есть еще варианты?
да 4я, что вы выдумываете не пойму
Про 4-ю группу я поняла, но может есть еще варианты?

ЕСТЬ! 1-ая, 2-ая и 3-тьяsmiling smiley)))))))))))))))
Ольга_С Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Про 4-ю группу я поняла, но может есть еще
> варианты?
>
> ЕСТЬ! 1-ая, 2-ая и 3-тьяsmiling smiley)))))))))))))))

Передавальні пристрої - 1-я - тоже прикольно smiling smiley
весело тут у вас smiling smiley
4 группа без вариантов....

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
За 1000 еще какой-то дешевый факс... smiling smiley сейчас все свыше, 1300-1600...

__________________________________________
Покупаю за 100, продаю за 500, и на эти 5 % живу.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040499999999999