Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Вопрос по авансовому

Відправлено користувачем Даша 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Если у меня авансовый отчет за 01.08.08, Деньги сотруднику возмещается 10.08.08.Возмещение по авансовым отчетам происходит путем перечисления на карт.счет сотрудника.Должна ли я возмещение по авансовому отчету отражать в самом авансовом отчете за 01.08.08 "Перевитрата виданав сумі ___________ грн за касовим ордером №____ від ___________ 200__ р. "???
Миленькие, ну ответьте, пож. Местный аудит напрягает
Не знаю правильно или нет, но я не пишу


и я не пишу, а вот к нам приехала нач. КРУ из Москвы и говорит что надо писать , грозится в акте своей дурацкой проверки это отразить, если не дам ей законное обоснование, почему я не пишу. Может че подскажете
Я знаю,що приформуванні наступного авансового звіту вписуєте суму, яку ви повернули за 10,08, там же є № і дата ордера.
А не подскажете -это где нибудь прописано. Я не пишу выдачу в авансовом отчете . Это как-нибудь наказуемо?
пусть сначала покажет де написано, что НАДО вписывать.
по состоянию на 1.08. вы не знаете номера РКО (или что там), когда возместите деньги. Вписывать задним числом - противоречит порядку заполнения бух.документов.
ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Державної податкової адміністрації України
від 19 вересня 2003 р. N 440

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
9 жовтня 2003 р. за N 915/8236 


Порядок
складання Звіту про використання коштів, наданих на відрядження або під звіт
а, подскажите, где написано, что Вписывать задним числом - противоречит порядку заполнения бух.документов., не подскажете?Очень надо.
2.2. Первинні документи повинні бути складені у момент проведення кожної господарської операції або, якщо це неможливо, безпосередньо після її завершення.
П.2,2 какого нормативного документа?
Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку, затвердженого наказом Мінфіну України від 24.05.95 р. № 88
Ой, как здорово!
Спасибо Вам огромное.
Вы даже не представляете, как Вы меня выручили.
Еще раз спасибо, Анфисочка!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000417