Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Питання до експедиторів ПДВ

Відправлено користувачем Ekaterina 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
За попередній місяць дохід, звільнений від оподаткування ПДВ (супроводження транзиту) склав 90%, дохід, що підлягає оподаткуванню - 10%. Податковий кредит я також повинна розподілити в такому співвідношенні , тобто 90% податкових накладних не враховувати в декларації , а віднести на ВВ разом з ПДВ. Щось у мене виходить нісенітниця - я маю достатню кількість податкових накладних і повинна платити ПДВ, не враховуючи їх? Хто підкаже, де я можу конкретно прочитати про такий розподіл? Може в кого аналогічна ситуація?
Не очень понятен вопрос... Ваш доход - это комиссионное вознаграждение. Там 20%. У вас не может возникнуть налоговый кредит (по ставке 20%) в части операции, которая облагается по 0% (транзитные суммы в международной перевозке). Конкретно можно читать в ЗУ о НДС.
Вопрос в том, куда девать наш налоговый кредит, который возникает ежемесячно (офисные расходы) и чем закрывать обязательства по НДС, возникающие по другим, облагаемым операциям. Вобщем, я уже разобралась - нужно самим решить, как распределить наши расходы на облагаемые операции и необлагаемые. Вопрос мне кажется понятен, комиссионное вознаграждение , необлагаемое. 90%, облагаемое и прочие доходы (от аренды) - 10%.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026700000000002