Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

матеріальна відповідальність для всіх посад?

Відправлено користувачем Міра 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
підписуємо трудовий контракт..і там є пункт "Працівник несе повну матеріальну відповідальність за шкоду, заподіяну Роботодавцю "

говорить народ, що законодавством передбачено список посад до яких можна застосувати цей пункт а до решти ні...невже це так?

**********************
а пряний вечiр так пахне...
а підкажіть де можна глянути?

**********************
а пряний вечiр так пахне...


ось що знайшла "Особливою формою трудового договору є контракт, в якому строк його дії, права, обов'язки і відповідальність сторін (в тому числі матеріальна)" КЗпПУ ст. 21

**********************
а пряний вечiр так пахне...
Мира, полная материальная ответственность может применяться только к тем работникам, которые работают с матценностями - кассиры, кладовщики, производственники...
Все остальные несут ответственность в пределах трудового законодательства.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
я ось ще знайшла що договір про повну мат відповід це окремий договір і він дійсно підписується з певними категоріями працівників..

і на скільки я зрозуміла коли підписують трудовий контракт то там можна описати відповідальність матеріальну, і вона є обмежена матеріальна відповідальність і повна для всіх працівників.... я вірно розумію?

**********************
а пряний вечiр так пахне...
КЗППУ ст 132, 133, 134 це ж для всіх посад без винятку?

**********************
а пряний вечiр так пахне...
там в статтях все є - випадки, розміри, договори..smiling smiley
Працівник несе повну матеріальну відповідальність за шкоду, заподіяну Роботодавцю при виконанні Працівником своїх трудових обов’язків, зокрема, укладанням завідомо невигідних Роботодавцю договорів (вчиненням правочинів), перевищенням та/або зловживанням своїми повноваженнями, здійсненням зайвих грошових виплат, халатним ставленням до роботи, невжиттям необхідних заходів для запобігання простоям, наданню неякісних послуг, розкраданню, знищенню та зіпсуттю матеріальних та грошових цінностей, або не виконанням своїх трудових обов’язків, передбачених цим Контрактом.


от цей пункт... я читаю і думаю ..що тут не піде маюуть повна мат відповідальність... а лише обмежена... як вважаєте?

**********************
а пряний вечiр так пахне...
я бы сказала "знищенню та псуванню матеріальних та грошових цінностей"
На моей прошлой работе договора мат ответственности были со всеми работниками за исключением бригад рабочих, с последними были подписаны договора коллетивной материальной ответственности. Даже уборщица подписывала договор в связи с ценностью производимой предприятием продукции.

------------------------------------------------

Наберись смелости, если хочешь что-то изменить. Наберись терпения, если что-то изменить невозможно. И будь мудрым, чтобы знать, когда нужна смелость, а когда терпение.
Если нужны козы. У мне на дома есть на кассира, общий, коллективный.

------------------------------------------------

Наберись смелости, если хочешь что-то изменить. Наберись терпения, если что-то изменить невозможно. И будь мудрым, чтобы знать, когда нужна смелость, а когда терпение.
У мне на дома есть на кассира, общий, коллективный. = У мня дома есть на кассира, общий, коллективный. grinning smiley

------------------------------------------------

Наберись смелости, если хочешь что-то изменить. Наберись терпения, если что-то изменить невозможно. И будь мудрым, чтобы знать, когда нужна смелость, а когда терпение.
Договір про повну мат.відповідальність - для окремих категорій працівників.

На моей прошлой работе договора мат ответственности были со всеми работниками за исключением бригад рабочих, с последними были подписаны договора коллетивной материальной ответственности. Даже уборщица подписывала договор в связи с ценностью производимой предприятием продукции //

Ну це вже задуже.
дякувати всім ..зліпила щось схоже але максимально законно... не знаю чи сподобається керівництву sad smiley

**********************
а пряний вечiр так пахне...
Михаил Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Свет, а они КЗоТ вобще читали?smiling smiley


smiling smiley там зп хорошая была smiling smiley, и ежели дело в подписании еще одной бамажки, то невопрос. А у меня там еще был допуск 1 от.

------------------------------------------------

Наберись смелости, если хочешь что-то изменить. Наберись терпения, если что-то изменить невозможно. И будь мудрым, чтобы знать, когда нужна смелость, а когда терпение.
Почитайте новый КЗоТ. Его уже в 1 чтении приняли.. там работодатель сам устанавливает ответственность, вину, и сам удерживает из з/пл.. Полный бред! sad smiley

-----------------------------------------------------------
Я люблю тебя, жизнь, и надеюсь, что это взаимно! smiling smiley

Если каждый человек сделал счастливым хотя бы одного - себя, мир был бы полон счастливыми людьми!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00065999999999999