Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Help! Виганяють з роботи!!!

Відправлено користувачем Ejka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! Мої працедавці, не знайшовши в мені вірного раба (саме раба), пруть мене з роботи... Поділіться досвідом і якимись нормативами, документами як правильно передати справи іншому бухгалтеру. Буду вдячна за зразки та коментарі!
Re: Help! Виганяють з роботи!!!
Можно никак не передавать.
По закону дела передаются директору.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Help! Виганяють з роботи!!!
Т.е. ваше дело - это написать заявление об уходе и в назначенный срок встать и уйти.
Все вопросы передачи дел должны волновать директора, а не вас.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера


Просто не хочеться здаватися безграмотною, та і нового бухгалтера вже знайшли. Я хочу із свого боку скласти Акт, а не підписувати чийсь...
Ще питання... в мене не використана відпустка вже за 15 місяців... як правильно: написати заяву на відпуск одночасно із заявою на звільнення із вказанням дати кінця відпустки?
зачем Вам отпуск если Вас уволили? Пусть компенсируют
Зачем писать заяву на отпуск? При увольнении Вам должны выплатить компенсацию за неиспользованный отпуск!

__________________________________________________

Не позволяй своим ушам слышать то, чего не видели твои глаза
Re: Help! Виганяють з роботи!!!
А если взять отпуск, то дата увольнения будет позже и не будет перерыва в стаже, пока будете искать новую работу.

\\ Просто не хочеться здаватися безграмотною, та і нового бухгалтера вже знайшли. Я хочу із свого боку скласти Акт, а не підписувати чийсь...
см. ст. 8 Закона о бухучете. Такие акты ничем не предусмотрены. При желании конечно можете составить свой акт, почему нет? smiling smiley
Только если вы уверены, что потом директор не "вспомнит", что вы туда что-то не включили... в скользкой ситуации я бы ничего не писала и не передавала бы.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
в скользкой ситуации я бы ничего не писала и не передавала бы. //


+1

**********************
а пряний вечiр так пахне...
Re: Help! Виганяють з роботи!!!
Либо составлять акт вместе, перекладывая папки и одновременно вписывая их в акт.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Справа в тому, що ці рабовласники взагалі не пускають людей у відпустку, і в мене шанс або піти у відпустку і отримати хоч щось, або лишитися з носом... та і стаж буде йти за той час - може влаштуюсь на нову роботу... Правда відпустку ще треба вивоювати.
можно составить акт прийома-передачи в произвольной форме, с перечислением всех папок-шмапок, елек.баз, особенно важно указать наличие кассовой книги с № посл стр., чековой (№посл чека). Если серьезно подойти к вопросу, то все папки и страницы в них пронумеровать, составить опись содержимого каждой. Акт подписывается Вами, нов. бухгалтером, руководством. Не забыть один экземпляр унести с собой
За неиспользованный отпуск потребуйте компенсацию.
Монна Нонна Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> А если взять отпуск, то дата увольнения будет
> позже и не будет перерыва в стаже, пока будете
> искать новую работу.

Такий варіант мені підходить... а на момент моєї відпустки будуть два бухгалтери? екс і нью? smiling smiley))
Re: Help! Виганяють з роботи!!!
Ejka Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Монна Нонна Автор рядків:
> --------------------------------------------------
> -----
> > А если взять отпуск, то дата увольнения будет
> > позже и не будет перерыва в стаже, пока будете
> > искать новую работу.
>
> Такий варіант мені підходить... а на момент моєї
> відпустки будуть два бухгалтери? екс і нью? smiling smiley))

ну да, а что тут такого smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Яка вихідна допомога при звільненні працівника за згодою сторін?
Никакой, компенсация за неиспользованный отпуск. Просто вы можете сразу становиться на учет в центр занятости
В смысле выплата будет идти с первого месяца...а не с третьего как при 38
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035799999999997