Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

документальна перевірка ПДВ

Відправлено користувачем kotuk 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Прийшло "запрошення" на документальну перевірку в податкову. Будуть перевіряти правильність формування податкового кредиту в звязку з тим що він значно перевищує статутний фонд (СФ 1000,00 грн). Фірма створена в березні 2010р. В червні здала першу податкову деклараці. Може хтось має досвід перевірок з такою підставою - що будуть перевіряти?????
можливо придбавали ОФ?

Та ні тільки МШП............. та і обороти не дуже великі - за квітень, травень 2010р.- 69000..........


обороти - це нараховані ПЗ? А ПК, яке? У вас мінус по ПДВ? Швидше за все у вас камеральна перевірка

ПДВ до сплати за 2 місяці - 2600 грн....... ТОбто майже 4% від обороту.......
Це взагалі моя ПЕРША перевірка..... Переживаю жахливо sad smiley
Може підкажете що там зі мною будуть робити?????
песец smiling smiley))))))))))))))))))))) НАСИЛОВАТЬ smiling smiley))))))))))))))))))

smiling smiley Ну то я надіюсь не будуть smiling smiley
Просто працюю 2 місяці на цій фірмі - і дуже не хочеться щоб по моїй вині були штрафи...........
Всі податкові (і кредит і зобовязання) перевірила - все сходиться.......... але.......
не волнуйтесь, если документы в порядке - с вас взятки гладки.
Дякую за підтримку smiling smiley
Документи всі звірила - кредит збільшиний на 1 грн , думаю що то не смертельно smiling smiley
Можливо у вас не все гаразд із заповненням дод.5 (десь помилка в ІПН абощо)?
Зранку перевіряла все супер - тільки 1 гривня завищено кредит
Тоді НЕ БІЙТЕСЯ!
Рано чи пізно вони мусять прийти до вас.
smiling smiley
Та от шось дууууже рано smiling smiley
Дякую smiling smiley
Напишите потом что они от Вас там хотели. 4% отличная нагрузка-что они еще хотят?
Чего хотят? Хотят понять как можно внести 1000 и купить на нее товаров на 69000. Но для этого им нужен мозг
//Це взагалі моя ПЕРША перевірка..... Переживаю жахливо//
Не переживайте. Всё будет хорошо smiling smiley Впоследствии будете проще к этому относиться

С ув.

__________________________________________
Покупаю за 100, продаю за 500, и на эти 5 % живу.
Денис Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Чего хотят? Хотят понять как можно внести 1000 и
> купить на нее товаров на 69000. Но для этого им
> нужен мозг


Правильно. Автору темы следовало просто объяснить налоговикам откуда у них дополнительные денежные средства и тогда наверняка не было бы проверки.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039400000000001