Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Реестр налоговых -помогите пож

Відправлено користувачем lika1 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день.
Теперь нужно подавать реестры за июнь в налоговую.
Скажите пож.,тчо ставить, реестр розпочать - 01.06, закинчено - 30.06-это верно?
И.какой ставить номер реестр?
все вірно, номер ну я ставлю №6 так як за червень 06 міс
Доброго дня! Підкажіть,будь-ласка,чи всюди ПДВ за червень здають з реєстрами (ОБОВ"ЯЗКОВО ПІДПИСАНИМИ ЕЛЕКТРОННИМИ КЛЮЧАМИ!!!). Чи є наказ ДПА про перевід всіх платників ПДВ на електронну звітність з електронними підписами чи це чергова примха ДПІ?


та не чути нічого поки шо, ттт
В нас п-ць на єдиному платник ПДВ. Подзвонили сьогодні з податкової сказали що до них прийшов лист який силається на закон 2275 від 16.06.10р. в якому сказано що всі повині здавати рєєстри в електронному вигляді. Паперові не приймають, вчора знайому завернули. Хтось бачив цей закон? Дзвонила в податкову просила дати ссилку на цей закон - немають.
Закон есть на сайте Верховной рады www.rada.gov.ua
Sony Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> В нас п-ць на єдиному платник ПДВ. Подзвонили
> сьогодні з податкової сказали що до них прийшов
> лист який силається на закон 2275 від 16.06.10р. в
> якому сказано що всі повині здавати рєєстри в
> електронному вигляді. Паперові не приймають, вчора
> знайому завернули. Хтось бачив цей закон? Дзвонила
> в податкову просила дати ссилку на цей закон -
> немають.

Закон № 2275, але від 20.05.
А от з 16.06 вступив в силу

Dsvetik Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Доброго дня! Підкажіть,будь-ласка,чи всюди ПДВ за
> червень здають з реєстрами (ОБОВ"ЯЗКОВО
> ПІДПИСАНИМИ ЕЛЕКТРОННИМИ КЛЮЧАМИ!!!). Чи є наказ
> ДПА про перевід всіх платників ПДВ на електронну
> звітність з електронними підписами чи це чергова
> примха ДПІ?


Принимают без всяких ключей, просто надо сформировать и сбросить на носитель
Підкажіть, будь-ласка, в реєстрі (видані ПН) покупець - неплатник ПДВ - підприємець - як вказувати : Кінцевий споживач чи "роздувати" список контрагентів неплатників ПДВ?
я ставлю їх кожного окремо
У ДПІ м.Івано-Франківська декл і реєстри без ел. підписів-ключів не приймають, оскільки реестр повинен бути підписаний керівником і гол. бух + печатка, а в OPZ у блпнку реєстр навіть не передбачено підписи.Чи справді реєстри повинні підписувати?
Реестры и декл.надо подписывать эл.подписями только если сдаешь отчеты по эл.почте. Если сдаешь на флешке (дискете), никаких эл.ключей не надо.
так я так и не поняла в выданных накладных, если покупатель ЧП-ник не платник ПДВ как его в реестре показать что ставить в ИНН а в полученных накладных как провести услуги банка и без НДС ные суммы...ну те которые идут в ВР
olga_6885 Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> так я так и не поняла в выданных накладных, если
> покупатель ЧП-ник не платник ПДВ как его в реестре
> показать что ставить в ИНН а в полученных
> накладных как провести услуги банка и без НДС ные
> суммы...ну те которые идут в ВР


У меня все заказчики - физ.лица, неплательщики НДС (услуги проката). По каждой услуге отдельный договор. Чтоб не плодить много накладных я завела в базе клиента "Поставка неплатнику ПДВ" и на него выписываю накладные, притом не по каждой операции проката, а одну налоговую на несколько договоров. В названии заказчика тянет "Поставка неплатнику ПДВ", ИНН и №свид-ва "Х", в условиях продажи "Договор №№1-...5., в номенклатуре - види и стоимость услуг.

Если идет продажа товара физ.лицу (единичные операции в месяц) - в названии пишу ФИО покупателя, все остальное в шапке "Х".

В реестр так и тянет, как в накладной. Относительно РКО банка - каждый день, когда списывалось РКО в 1С делаю ЗКП - контрагент "банк", в строке № пишу "виписка бунку", без НДС, вид документа - в ЗКП выбираю любой (ТК или ГК...), а уже в реестре, при его формировании, убираю эти символы ТК или ГК и оставляю пустую клетку. Если делать в ОРЗ отчет, то с пустой клеткой в виде документа структура проверяется успешно, в распечатаном виде ставятся прочерки. Аналогично как и с РКО провожу услуги без НДС от ЧП-шников. Единственная разница - при РКО ставлю ИНН банка, так как он плательщик НДС, а по прочим услугам без НДС - "100000000000"...
По поводу ИПН неплательщика НДС в налоговой дали консультация оставлять пустую клеточку! Сама еще не пробывала так делать, но "10000000000" не говорили ставить.....Вот такі справи...
Письмо ГНАУ от 12.03.2010г. № 5119/7/16-1617
1.1...........
в графе 5 "наименование (Ф.И.О. - для физического лица) налогоплательщика - покупателя" записівается "Поставка неплательщику налога" или Натуральная віплата в счет оплаті труда физическим лицам" и т.п.;
в графе 6 "индивидуальній налоговій номер налогоплательщика- покупателя" проставляетчя отметка "Х";
...................
При выгрузке из 1С Вы нумеруете строки с №1 или со следующего № за реестром за предыдущий месяц?
Подскажите,пожалуйста:сформировала из1-С 7.7 xml-файл реестра,затянула в Бест,посмотрела печатную форму реестра в Бесте,нет № п/п.Что делать?
Ни у кого их нет, это недоработка Беста. Если Бест лицензионный - можно номера вбить, а в демо -нет. Отправила по электронке без № п\п, пришела кв.№ 2 - принято.
Я тоже отправила без номеров
SAM,у меня нумерация с начала года сквозная,т.е.сейчас уже начало № п/п с 680 Т.е. я ставлю 680 и по "оновити нумерацию" мне по возрастанию присвоятся номера?
спасибо за ваши ответы

я дозвонилась в Бэст,сказали отправляйте без номеров. на данный момент такой формат xml-файла.
Что бы в Бесте печтались номера нужно зайти в закладку "звітність",податкові накладні,реєстр,оновіти нумерацію.
Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
[www.visnuk.com.ua]

З 01.01.2010 р. внесено зміни до реєстру отриманих та виданих податкових накладних

 

1 січня 2010 р. набрав чинності наказ ДПА України «Про внесення змін до форми Реєстру отриманих та виданих податкових накладних та Порядку ведення реєстру отриманих та виданих податкових накладних, затверджених наказом ДПА України від 30.06.2005 р. № 244» від 26.10.2009 р. № 582 (за текстом – наказ № 582), яким затверджено у новій редакції форму реєстру отриманих та виданих податкових накладних. Розділ I цього реєстру (отримані податкові накладні) доповнено графами 3 (дата виписки) та 5 (вид документа), а також передбачено окремі вимоги до ведення реєстру та порядку виправлення в ньому допущених помилок. 

Зокрема, виправлення помилки в реєстрі здійснюється за правилами, передбаченими для бухгалтерського обліку, у момент виявлення таких помилок коректурним методом або методом «сторно». Застосовується коректурний метод виправлення помилки лише до того реквізиту, виправлення якого не приводить до змін показників у реєстрі.

Коригування помилкових записів у реєстрі не потребує формування нових (уточнюючих) реєстрів.

Крім того, внесено відповідні зміни до Порядку ведення реєстру отриманих та виданих податкових накладних, затверджених наказом ДПА України від 30.05.97 р. № 165» від 30.06.2005 р. № 244 (зі змінами та доповненнями), а саме:

платники ПДВ, які застосовують спеціальний режим оподаткування діяльності у сфері сільського і лісового господарства та рибальства відповідно до ст. 81 Закону України «Про податок на додану вартість» від 03.04.97 р. № 168/97-ВР (зі змінами та доповненнями, за текстом – Закон № 168/97-ВР), та переробні підприємства, які згідно з п. 11.21 ст. 11 цього Закону спрямовують суми ПДВ для виплати дотацій сільськогосподарським товаровиробникам за продані ними переробним підприємствам молоко та м'ясо в живій вазі, складають за такою діяльністю окремі реєстри виданих та отриманих податкових накладних, про що робиться відмітка у спеціальному полі «Спеціальний режим оподаткування» із посиланням на норми зазначеною Закону, відповідно до яких застосовується спеціальний режим оподаткування;

у графі 3 розділу I реєстру (отримані податкові накладні) зазначається дата виписки податкової накладної чи іншого документа, який засвідчує факт придбання товарів (послуг);

у графі 5 розділу I реєстру зазначається вид документа згідно з такими позначеннями:

ПН – податкова накладна;

РК – розрахунок коригування до податкової накладної (розрахунок коригування кількісних і вартісних показників (додаток 2 до податкової накладної));

ВМД – вантажна митна декларація;

ЧК – товарний (касовий) чек;

ТК – транспортний квиток;

ГР – готельний рахунок;

ПЗ – рахунок за послуги зв'язку;

ПО – послуги, вартість яких визначається за показниками приладів обліку;

ЗП – заява платника відповідно до пп. 7.2.6 п. 7.2 ст. 7 Закону № 168/97-ВР.

При цьому у разі якщо дані документа включаються до уточнюючих розрахунків за звітний період, до виду документа додається літера «У» (наприклад, ПН – податкова накладна, ПНУ – податкова накладна, яку включено до уточнюючих розрахунків);

у графі 4 розділу II реєстру (видані податкові накладні) зазначається вид документа згідно з такими позначеннями:

ПН – податкова накладна;

РК – розрахунок коригування до податкової накладної (розрахунок коригування кількісних і вартісних показників (додаток 2 до податкової накладної));

ВМД – вантажна митна декларація;

ПП – податкова накладна за щоденними підсумками операцій;

ЗЦ – податкова накладна, виписана на суму перевищення звичайної ціни над фактичною.

При цьому у разі якщо дані документа включаються до уточнюючих розрахунків за звітний період, до виду документа додається літера «У» (наприклад, ПН – податкова накладна, ПНУ – податкова накладна, яку включено до уточнюючих розрахунків).

Наказом № 582 визначено умови, коли у графі 7 розділу I реєстру передбачено вказувати умовний індивідуальний податковий номер:

100000000000 – у разі якщо підставою для нарахування податкового кредиту є касовий чек (без визначення податкового номера постачальника);

200000000000 – у разі якщо товари, ввезені на митну територію України в митному режимі імпорту або отримані від нерезидента послуги на митній території України, не призначаються для їх використання у господарській діяльності або придбані з метою їх використання для поставки послуг за межами митної території України або послуг, місце поставки яких визначається відповідно до пп. «д» п. 6.5 ст. 6 Закону № 168/97-ВР;

300000000000 – у разі якщо товари (послуги) придбано в нерезидента, за винятком випадків, передбачених попереднім абзацом;

400000000000 – у разі якщо товари (послуги) придбано в особи, яка не зареєстрована як платник податку.

За підсумками звітного періоду платником визначається загальна сума щодо здійснених операцій та окремим рядком визначаються суми, включені до уточнюючих розрахунків (у разі їх подання у звітному періоді).

 

Валентина Авраменко 
Головний державний податковий інспектор відділу
методології Департаменту адміністрування
податку на додану вартість ДПА України 

 

«Вісник податкової служби України», січень 2010 р., № 1–2 (574), с. 2 (www.visnuk.com.ua)

Дата підготовки 04.01.2010
Журнал «Вісник податкової служби України»

____________

Всеукраїнська мережа ЛІГА:ЗАКОН
www.ligazakon.ua
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039099999999992