Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

З/п на картку і відмітка банку треба чи ні?

Відправлено користувачем Міра 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Якщо співробітнику платимо з/п одразу на картку. В призначенні платежу пишу З/п за травень 2010 співробітника ТОВ "Ку-ку" Пишко П.П.

Як вважаєте треба робити відомість і ставити штам на неї в банку чи можна не робити?

**********************
а пряний вечiр так пахне...
Банкивська виписка буде - цього вистачить smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Он у Вас, я так понимаю, один

У меня идет общей суммой всем сотрудникам. Я делаю ведомость на распределение и на ней ставлю отметку банка.


Дякую! Да, один smiling smiley

**********************
а пряний вечiр так пахне...
отметку банка лучше поставить. у меня были ОБЭПовцы- устроили представление по этому поводу, ничего доказать не смогли конечно, но крови часа два попили. теперь ставлю.
Люди, а таке питання. У мене всі співроьбітника мають картки банка Х, я роблю відомість одне на всіх. А один працівник має картку банку С і я роблю окрему платіжку на цього праціника і вказую там З/п за травень працівника Торошка. і банківськи реквізити його картки. На цього працівника робити окрему відомість?

**********************
а пряний вечiр так пахне...
Нет, ведомость не нужна, у вас всё необходимое для учета указано в платежке.

Дякую Таня smiling smiley

Пі.Сі. вибачаюсь за помилки...поспішала

**********************
а пряний вечiр так пахне...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00051300000000004